Wolfteam Oyun Görevlileri

Merhaba Wolfteam tutkunları,

Wolfteam ekibi olarak sürekli size nasıl daha iyi bir oyun sunabileceğimiz üzerine fikirler geliştiriyoruz.  Bu doğrultuda Oyun Görevlisi (OG) ekibimiz sürekli çalışıyor. Eskiden tanıdığınız OG’ler ve aramıza yeni katılan OG’lerimiz ile yolumuza devam ederken sizlere biraz OGlerimizin kim olduğu ve hangi görevleri üstlendiklerinden bahsetmek istiyoruz.

Aramıza kısa zaman önce katılan OG_Chainpro şuanda günlük görevlerinin haricinde Wolfteam Premium Kafe sistemiyle ilgileniyor. İnternet kafelerde oynamayı tercih eden oyuncularımızın ihtiyaçlarını ve önerilerini dinleyip daha iyi bir hizmet sunmamızı sağlayan çalışmalarıyla ekibimizin önemli parçalarından biri haline geldi.

Bir diğer yeni OG’miz ise OG_Elevya. Oyunun içinden yetişip şuan Wolfteam bünyesinde OG pozisyonunda görev alan Elevya, oyundan gelen biri isim olduğu için oyuncularımızın problemlerini bize aktarıp çözüm bulma sürecinde bize katkıda  bulunmakla görevli. OG_Elevya oyunun steril bir ortamda oynanması yönünde yaptığı çalışmalarla ekibimizin önemli parçalarından biridir.

Son olarak artık ilk aylarını geride bırakan ekibin güler yüzü OG_Bia, oyundaki etkinlik ve kampanyaların belirlenmesinden, ayrıca gereken durumlarda ceza verilmesinden ve hediyelerin oyuncularımıza ulaştırılmasıyla görevli. Tasarım bilgisiyle de öne çıkan OG_Bia ekibimizin kilit parçalarından biri durumunda.

Aileye yeni katılan OG’lerimiz dışında bir süredir boş olan Topluluk Yöneticisi koltuğunu da TY_Symthas’a devrettik. Symthas Wolfteam’in sosyal medya hesaplarının ve forumunun kontrolünü üstlenmesi dışında oyuncularımızla sürekli yakın temas halinde olup  oyuncularımızla ve oyunla ilgili problemleri çözmenin ve Wolfteam’i daha da geliştirmenin yollarını arıyor.

Yeni OG’lerimiz ve yeni TY’mizden bahsedip sizlerin çok uzun zamandır tanıyıp takip ettiği OGlerimizden bahsetmeden geçmek doğru olmaz. OG_Drakkahn, OG_Jotun, OG_Fox ve OG_Gaviel her zaman olduğu gibi sizler için sürekli daha fazlasını istemeye ve size yenilikler sunmaya devam ediyor olacak.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Wolfteam’le kalın!