ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

WT+ Sisteminin Ayrıcalıkları Kilitli

 • Vikare
  Konu: 120 Yanıt: 120
  1581 JFP
  Topluluk Yöneticisi
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  WT+ ile Kafenizde Wolfteam Oynatma'nın Keyfini Yeniden Yaşayın!  Kafenize özel Wolfteam ayrıcalıklarından faydalanmak ister misiniz?

  Wolfteam'in yepyeni sistemi WT+ ile internet kafeler artık hem kazanıyor, hem de kazandırıyor. İnternet kafelere özel WT+ sistemi sayesinde müşterilerinize Wolfteam oynatmanın keyfini tattırmak elinizde. Kafenize özel eşyalar ve oyun içi ayrıcalıklar ile WT+, Joygame kalitesini kafenize taşımak için özel hazırlandı.


  WT+ ile Neler Kazanacaksınız?

  *Wolfteam yama ve güncellemelerini sadece tek bilgisayar üzerinden çekerek tüm kafeniz ile paylaşabileceksiniz. Bu sayede internet ağınız meşgul olmayacak ve daha iyi hizmet verebileceksiniz.

  *Kafenizde Wolfteam oynayanların kazanabileceği çok özel eşyalar WT+ ile sizlerin olacak. Müşterileriniz Wolfteam oynarken, WT+ sayesinde onlara sunacağınız imkanlar ile çok daha eğlenceli vakitler geçirecekler.

  *Wolfteam etkinlik ve turnuvaları için seçilmiş kafelerden biri olmaya ne dersiniz? WT+ sayesinde Joygame etkinlik ve turnuvalarında görevlendirilebilir ve müşterilerinize gerçek Wolfteam zevkini yaşatabilirsiniz.


  *Hızlı Yama Kurulumu
  *Daha Fazla GP ve Altın
  *Nakitli Eşyalar
  *Joygame Avantajları


  WT+ tüm Wolfteam tutkunu kafe sahiplerini bekliyor.

  HEMEN BAŞVUR

  4

  7.4.2015

  Link kopyalandı.