Dünyanın En İyi Wolfteam Takımı Deadlyshooters Oldu!

2.9.2016
chhs

Deadlyshooters, Dark Passage, Crew Gaming ve Ayyıldız takımlarının karşılaştığı NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile Wolfteam Turnuvası’nın finalinde dereceye giren ilk 5 takıma toplamda 100.000 TL para ödülü dağıtıldı

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Türkiye e-spor tarihinin en büyük ödüllü turnuva finaline imza attı. 27-28 Ağustos’ta İstanbul’da gerçekleşen, Türkiye’nin en iyi 32 takımının yarıştığı NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile Wolfteam Turnuvası finalinin şampiyonu Deadlyshooters oldu. 

Melodi’nin sunduğu, Marqnue ve Raunen’in analiz masasından yorumlarda bulunduğu ve Cantuğ “Unlost” Özsoy ile Evrim “Shinka” Aydoğan’ın spikerliğini yaptığı Wolfteam Şampiyona Finali’ne, Zeonn ve Dora da katılarak turnuva hakkında düşüncelerini paylaştı.

Netmarble CEO’su Barış Özistek turnuva sonunda şampiyon olan Wolfteam takımının dünya şampiyonu olarak kabul edilmesi gerektiğini belirtti ve “6 senedir arkadaşlık bağlarını güçlendiren ve aynı zamanda heyecan dolu karşılaşmaların yaşandığı Wolfteam için 100’ün üzerinde çalışanımızla beraber hep en iyi içeriği yaratmaya çalışıyoruz. Bu yolda, Wolfteam’i popüler kılan ve bize turnuva heyecanını yaşatan oyuncularımıza çok teşekkür ederiz” dedi.


Wolfteam'in Twitch hesabına //www.twitch.tv/wolfteam​ üzerinden ulaşabilirsiniz.


Yorumlar