Kapat
ÜYELİK PANELİ


Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Kapat

İNDİRME SEÇENEKLERİ

Dosyayı indir ve çift tıklayarak oyunu bilgisayarına kurmaya başla.

 • OG Dövmesi PRO
  OG Dövmesi PRO
 • Kış Yaması
  Kış Yaması
HARİTALAR

En sevdiğiniz haritayı seçin.
Covolt Köprüsü, Paien Laboratuvarı, Kurt Şehri, İstasyon, Savaş Alanı, İki Tapınak, Üs Kodu 3275 …

 • TOPKAPI SARAYI

  Harita büyüklüğü: Orta, 8’e 8.
  Açıklama: : 2041 yılında Topkapı Sarayı, Epoxyn'in dağıtım merkezi olması için Mafya tarafından kullanılmaya çalışılmaktaydı. Bilim adamları da korkunç planları olan bu kötü adamları durdurmak için eski bir efsaneye sarılırlar; Yavuz Sultan Selim.

 • TAKSİM

  Harita büyüklüğü: Küçük (50m x 50m) / 8 Rkp 8
  Açıklama: Wolfteam 1. Taburu Taksim Meydanını kendi üsleri haline getirerek güçlerine güç katmak istemektedir. Taksim Meydanını korumak isteyen Türk Hükümeti ile Wolfteam taburu arasında büyük bir savaş patlak verir.

 • COVOLT KÖPRÜSÜ

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Covolt Köprüsü Roxanne ve Avrupa arasında bir konrol noktasıdır.Bu köprü eskiden uyuşturucu ticareti için kullanılıyordu, bu nedenle her iki ülke bu köprünün geçişi için fazladan önlem almış durumdalar. Köprünün her iki ucunda geçişi engellemek için koruma silahları yerleştirilmiş durumda.

 • PAIEN LABORATUVARI

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Burası Paien'in kalıtımsal hastalıkların tedavilerini geliştirdiği Uzak Asya'da bulunan bir laboratuvardır. Paien birçok yasal olmayan deneyler gerçekleştirdiği için laboratuvarlarını gizlice yönetibildikleri izole edilmiş bir bölgeye kurmuşlar. Burası aynı zamanda eski zamandan kalma Kurt DNA'larının ilk bulunduğu araştırma bölgesi, ve WolfTeam'in ilk üyelerinin yetiştirildiği bölgedir.

 • KURT ŞEHRİ

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Burası Alaska'da petrol çıkan bölgelerinden birine yakın endüstriyel bir şehirdir. Petrol bittikten sonra işçiler kenti terk ettiler ve şehir hayalet bir şehre dönüştü. Petrol boruları şehrin her yerinde hala var ve etrafta ilgili materyaller bulunuyor.

 • İSTASYON

  Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8.
  Açıklama: Bu sisli ve yüksek rakımlı şehrin tam ortasında bir tren yolu var. Şehrin içerisine medya ve siviller İsviçre Ordusu tarafından alınmıyor. Tren istasyonunun tam ortasında bir çok durdurulmuş ve yağmalanmış trenler var, bir taneside Afrika'lı teröristlerin içeriye sokmak istedikleri nükleer bomba dolu bir tren.

 • SAVAŞ ALANI

  Harita büyüklüğü: Küçük, 8'e 8.
  Açıklama: Kurt DNA'ları kalıntılarının bulunduğu bölgeden uzak olmayan bir yerde, bir başka eski kalıntı daha bulundu. Bu yer eski zamanlarda Kurt'ların savaş için eğitildiği ve savaş provaları yaptığı bir yerdir. Bu bölgede eski teknoloji kullanılarak yüksek bir arazide yapılan çok büyük bir taş, geceleri savaş yapabilmenize olanak sağlayacak.

 • İKİ TAPINAK

  Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8.
  Açıklama: Fransız Ordusu tarafından bulunan eski kalıntılar bölgesi. Burası aynı zamanda Kurt'ların orijinal bedenlerinin Paien'e verildiği yerdir. Bölge, Klan'lar tarafından kutsal sayılır. Ancak Klan'lardan güçlü olmak istiyen gruplar, kendilerini açığa çıkarmamak için İki Tapınak'ı yıkmak istiyorlar.

 • ÜS KODU 3275

  Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8.
  Açıklama: ÜS 3275 Fransız Ordusu'nun gizli operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam'in ilk üyeleri bu kampta eğitim gördüler. Arazide eğitim tesisleri ve küçük bir laboratuvar da bulunuyor. Üs şu an kapalıdır.

 • GİRİŞ

  Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8.
  Açıklama: Wolfteam üyelerinin eğitimlerine devam ettiği ve ilk kez birbirleriyle takımlar halinde eğitim gördükleri alandır. Bir gökdelenin en üst katında bulunan bu mekanda kendinize dikkat etmeniz gerekir. Çünkü yüksekler de savaşmak zordur. Ayrıca kendini bir anda yere çakılırken bulabilirsiniz.

 • DEPO

  Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8.
  Açıklama: Klan'lar üye toplamak ve daha güçlü olmak için Anti-Epoxyn'e gerek duyarlar, ama Paien işler rayından çıktıktan sonra maddenin üretimini durdurmuştu. Bu karışıklık içerisinde Paien'in son üretim Anti-Epoxyn'leri bir kaç değişik araştırma merkezinden çalınmış ve şu anda birçok Klan kendi Anti-Epoxyn'inlerini ele geçirmek için tüm güçleriyle savaşıyorlar. Kalan Anti-Epoxyn'in büyük bir miktarı Fransa'da Carcassonne kalesinde korunmaktadır.

 • NÜKLEER SANTRAL

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Kuzey Avrupa'da yeni kurulan bir devlet olan Roxanne'in bulunması zor bir bölgeye inşa edilmiş nükleer santrali. Ayrılıkçı gruplar santrale karşı saldırılarda bulunmuşlar ve bu nedenden dolayı devlet Kurt Klan'larına bu bölgenin savunma sorumluluğunu vermişti. Ayrılıkçılar santrali birkaç defa ele geçirmeye çalışmışlar, ama Kurt Klan'larının üstün gücü bu saldırıyı geri püskürtmüştü. En sonunda Ayrılıkçılar Kurt Klan'ları ile anlaştılar ve yeni bir santral kurmaya karar verdiler ve şimdi ise Klan'lar santrali tek başlarına ele geçirmek için birbirleriyle mücadele ediyorlar.

 • ZEPLİN

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Birinci Dünya Savaşı'nda kullanılan Zeplin'lerin anısına Almanya'nın önde gelen şirketlerinden Siemens, askeri amaca hizmet eden ve güçlü motoru ile yanmaz madde kumaş güvenliği sağlanarak üretilen "NeoZeplin"'i inşa etti. NeoZeplin Almanya ve İngiltere arasında insan ve malzeme taşıma seferlerine başladı. Bir Almanya - İngiltere hattı seferi sırasında teröristler büyük miktarda silah ve bomba taşıyan Zeplin'i kaçırdılar. Teröristlerin amacı 1. Dünya savaşı sırasında Almanya'nın İngiltere'yi havadan bombaladığı gibi İngiltere'yi bombalamak. Şu anda Zeplin Dover Boğazı'ndan geçmek üzere olmasına rağmen Zeplin'i uzaktan imha etmek imkansız görünüyor, çünkü Zeplin'in içerisinde dünya çapında birçok VIP var.

 • GÜL

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: "Gül" adı verilen, Yunanistan'ın Rodos adasında bulunan yat fabrikası şu anda bakım ve onarımdan geçiyor. Paien'in başkanı suikaste kurban gitti, ve Epoxyn formülleri Rose'da saklı tutuluyor. Yat Fabrikasına sızın. Epoxyn'leri ele geçirin veya tümünü imha edin.

 • TREN İSTASYONU

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Latin Amerika'nın en büyük uyuşturucu üretici ülkesi olan Kolombiya, uyuşturucu kartelleri ve isyancıları bastırmak için 4 ay süren "Beyaz Kurşun" operasyonunu başlatmıştı. İsyankarlar ve uyuşturucu kartelleri WolfTeam Klan'larını bu görev için tuttular ve 2021 yılında zafere ulaştılar. Bu duruma karşın Kolombiya hükümeti Klan'lardan birisini karşı mücadele için kiraladı. 17 Ekim 2021 tarihinde Bogota tren istasyonunda büyük bir uyuşturucu partisi yakalandı ve bu uyuşturucu parasının kartellerin isyancıları desteklemek için kullanacağı ortaya çıktı. Uyuşturucu karteli treni yeniden ele geçirdi ve treni başka bir yöne göndermeye çalışıyor. Kolombiya hükümeti'nin kuvvetleri trenin koruması ile görevliydiler ama WolfTeam Klan'ları tarafından yok edildiler. Bir karşı hamle olarak hükümet Klan'lardan birisini bu işe el koymak adına tekrar kiraladı.

 • DONMUŞ ŞEHİR

  Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8.
  Açıklama: Amerika'da bulunan Çok Uluslu Silah Şirketi GD, F-Bomb adında bir bomba üretti. F-Bomb patladığında binalardaki ve canlılardaki ısıyı emerek tüm sıcaklığı düşürdü. F-Bomblar'dan biri patladığında diğer 3 tanesinin yeri tespit edilemedi ve kayıp olduğu anlaşıldı. Diğer 3 F-Bomb'u bulmak için savaş başlıyor.

 • SARAY

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Tüm Asya'daki savaşların sırrı Japonya Kyoto'daki bu bölgede yatıyordu. Bu gücün kırılması ile savaş Asya'dan çıkıp başka yerlere yönlendirilebilirdi. Bazı klanlar bu bölgenin korunması gerektiğine inanırken diğerleri ise buranın yokedilmesi gerektiğine inanıyorlar. Klanlar arası savaş başlıyor.

 • SOKAK

  Harita büyüklüğü: Küçük, 8'e 8.
  Açıklama: Axion isimli terörist grubu, para kazanmak için Meksika'da uyuşturucu satışı yapıyordu ve bir anda bu bölge uyuşturucu trafiğinin merkezi oldu. Meksika hükümeti, uyuşturucu ticaretinin yasadışı olduğunu açıkladığında tüm bu ticaretin merkezinin Mazatlan (liman şehri) bölgesindeki bir sokak olduğunu keşfetti ve bu bölgeyi temizlemek için klanları kiraladı.

 • SAVAŞ FABRİKASI

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Amerika'daki en büyük silah üreticilerinden biri olan Maxim firması bu bölgede silah denemeleri yapıyordu fakat Amerikan hükümeti, bu fabrikanın kapanması için Maxim'e baskılar yapmaya başladı. Maxim firması, fabrikayı korumak için klanlar tutmaya karar verdi fakat Amerikan hükümeti de başka klanlarla anlaşıp Maxim'i durdurmaya kararlıydı.

 • ŞEHİR MEYDANI

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Paien laboratuvarı, anti-epoksin2 çalışmaları sırasında Kara Öfke Omesa isimli bir terörist grubun saldırısına uğradı ve bu saldırı sonucu bölgede korku oluştu. Kahverengi klan lider Crawl, bu saldırıların arkasında duran isimdi ve yeni saldırılar için örgütlenmelerle uğraşıyor ama bir yandan da Paien de yeni klanlarla anlaşıp kendini korumayı amaçlıyor.

 • HURDALIK

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: 2000 yılından bu yana Amerikan hükümeti, Singapur'daki silahları yoketmek için biyokimyasal ve yeni nesil silahları üretip test ediyor. Dünyanın en ünlü silah satıcısı Waco, Singapur limanını savunmak için bir klan kiraladı fakat Amerikan hükümeti de bu limana baskın yapmak için klanını hazırlamıştı.

 • KÖPRÜ

  Harita büyüklüğü: Orta (8 Rkp. 8), Londra İNGİLTERE
  Açıklama: Karşı klanın sözcüsü “Takım Giyen Adam”dan bir süre önce şüphelenilmeye başlanmıştır ve en tehlikeli adam olan “Kırmızı Tırnak Klanı”nın lideri ‘Romer’ ona suikast düzenlemeye hazırlanır.

  Romer, Takım Giyen Adam’a İngiltere hükümetinden bir görev almak için gittiği Londra yolculuğu sırasında “Royal Albert Köprüsü”nde suikast düzenlemeye çalışır fakat Takım Giyen Adam’ın klanıyla çarpışmak zorunda kalır.

  Takım Giyen Adam’ın koruma klanı ve Romer’in suikast klanı arasında şiddetli bir savaş yaşanır.

 • KALE

  Harita büyüklüğü: Orta(8 Rkp. 8), Kyoto JAPONYA
  Açıklama: Japonya, Kyoto’daki Asya ülkeleri tarafından görevlendirilmiş ve toprak anlaşmazlığının kanıtını ortadan kaldırmaya çalışan her bir klana karşı direnmektedir.

  Asya ülkeleri, yakın zamanda yerinin Matyama Kalesi, Okayama olduğunu ortaya çıkardığı toprak anlaşmazlığı kanıtını yok etmeye çalışır.

  Japonya savunma gücü ve taarruz klan grupları arasında başka bir savaş daha yaşanmaktadır.

 • KUM FIRTINASI

  Harita büyüklüğü: Orta(8 Rkp. 8), Orta Doğu’da bir çöl
  Açıklama: Güvenli içme suyunun bulunabilmesi için, vahanın yanındaki köyü korumak zorudasınız.

  Axion içme suyu için savaşmak, düşmanları püskürtmek ve vahanın yanındaki alanı güvende tutmak zorunda.

  İçme suyu için mücadele devam ediyor…

 • PETRA

  Harita büyüklüğü: Büyük / 8 Rkp 8 (Çöl)
  Açıklama: Fransız Hükümeti Arap Yarım Adasında İsyancıların lideri Pedro Gomes’i yakalamak için Christopher Smith liderliğinde bir Wolfteam bölüğünü görevlendirir.

  Eski Wolfteam görevlisi Pedro Gomes ile bölüğün yeni lideri Christopher arasında olacak bu savaşta heyecan dorukta olacaktır. Bu harita sniper modu için geliştirilmiştir.

  Kırmızı ve Mavi Takımların doğdukları yer arasındaki uzaklık oldukça büyüktür.

  Kum fırtınaları ve arkasına saklanılabilecek yer şekilleri ile oynaması oldukça zevkli bir haritadır.

 • KURTULUŞ

  Harita büyüklüğü: Küçük (25m x 42m) / 8 Rkp 8 (Brezilya’nın kuzeyindeki Amazon ormanları)
  Açıklama: Wolfteam bölüğünde en iyileri eğitmek için Fransız hükümeti tarafından gizlici kurulmuş eğitim kampı.

  Sadece sağ kalabilen askerler Wolfteam bölüğü askeri olabilecek. Geride kalanlar ise ölüme terk edilecek.

 • METRO

  Harita büyüklüğü: Küçük (25m x 42m) / 8 Rkp 8
  Açıklama: Wolfteam 1. Bölükteki bazı askerler Fransız Hükümeti tarafından gizlice sürdürülen anti-epoksi projesiyle savaşamaz hale gelmişti.

  Geride kalan çok az kişi Fransız Hükümetine ve yeraltında ikamet eden, projeden sorumlu Paien grubuna karşı direnişe geçtiler.

  Fransız Hükümeti gerçeklerin dışarı sızmasını önlemek için onları bastırmaya çalışır.

 • YÜK GEMİSİ

  Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8
  Açıklama: Üretimi durduğundan dolayı sayısı oldukça azalan Anti-Epoxyn isimli ilacı yasa dışı yollarla satmak isteyen Pedro Gomes, ilaçların müşterilere aktarılması için Hamadah Bin Shabah’ı görevlendirmiştir. Hamadah’ta bu ilaçları sahibi olduğu yük gemisi ile çeşitli ülkelere taşır. En çok taşımacılık yaptığı ülke ise Amerika’dır.

 • GİZLİ LABORATUVAR

  Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8
  Açıklama: Wolfteam’in ilk üyelerinin yetiştirildiği Paien Laboratuvar’ında işlerin olumlu gitmediğini anlayan yönetim, hiç kimse tarafından bilinmeyecek olan yeni bir laboratuvar geliştirmiştir. Bu laboratuvarda çalışmalar büyük bir gizlilik içerisinde devam ediyordu. Fakat hükümet ajanları yaptıkları araştırmalar sonucu bu bölgeyi keşfetmiştir ve kapatma emri vermiştir.

 • KAFES

  Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8
  Açıklama: Eskiden fabrika olarak kullanılan bu yapı, fabrika kapandıktan sonra harabeye dönüştü. Sonrasında hükümet bu binayı hapishaneye çevirdi. Kafes adını verdikleri bu hapishanede kurt yeteneğini yasa dışı işler için kullanan suçlular kalıyordu. Burada güçlü olanın hayatta kaldığı ve her geçen gün isyan seslerinin yükseldiği yeni bir yaşam mücadelesi başladı.

 • KURT MERKEZİ

  Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8
  Açıklama: Christopher Smith ve takım arkadaşlarının kendi aralarında kurdukları bir merkezdir. Pedro Gomes ve ekibine karşı verilecek savaşta askerleri bu merkezde eğitirler. Son teknoloji cihazlar ile donatılan ve güvenlik açısından kusursuz bir yer olan Kurt Merkezi’nde eğitimlerde hayatta kalabilenler eğitimi tamamlayabilmektedir. Bu yüzden çok az sayıda asker bu eğitim merkezinden mezun olabilmiştir.

 • SECTOR 7

  Harita büyüklüğü: Orta, 8vs8
  Açıklama: Amerika’da bulunan bu bölge, gücünü yitirmiş kurtadamlar tarafından kullanılan bir bölgedir. Derme çatma evlerde kalan bu kurtadamların güvenliği Amerikan Hükumet’i tarafından sağlanmaktadır. Bölge’nin çeşitli yerlerinde bulunan kulelerde özel eğitimli askerler yer almaktadır.

 • HANGAR 03

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Geçit 03, “Paien” şirketi tarafından sponsorlarını, VIP üyelerini ve önemli şahsiyetlerini korumak için Paien şehri çevresine inşa edilmiş duvardaki geçitlerden biridir. Bölge pek çok terörist saldırıya sahne olmuş, bu saldırılar dev duvar sayesinde başarıya ulaşamamıştır. Aksine, Paien Şehri gücüne güç katmıştır. Fakat Şehrin kuruluşunun 3. senesinde bir klan 03 Geçidini ele geçirmeyi başarır. Pedro Gomes liderliğindeki Lycan isimli klan şehirde karmaşaya sebep olur. Pedro, Adriana’yı ajan olarak görevlendirir ve şehirle ilgili tüm gizli bilgileri ele geçirir. Edindiği bilgiler ışığında Casus Adriana, Pedro’ya Geçit 03’e saldırmasını söyler. Şehir muhafız kuvvetleri Lycan Klanına karşı geçidi savunmada yetersiz kalır. Kurtlarla savaşmak üzere Paien, olay yerine özel destek birliği göndermeye karar verir. Lycan Klanı ile Paien arasındaki en kanlı savaş, Geçit 03’te başlamak üzere...

 • HANGAR G3

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Hangar G3 Paien Laboratuvarı tarafından VIP’leri ve Paien’de üst düzey yöneticilerle araştırmacıları korumak için şehir kenarına yapılmış bir koruma merkezidir. Anti-Epoksinin doğaya salınması ve ortaya çıkan vahşi kurtlar nedeniyle bir çok kişi bu merkezde yer almaktadır. Sık sık Lycan tarafından saldırıya maruz kalan Hangar G3 yapılma amacını yerine getirmiş ve her saldırıyı püskürtmeyi başarmıştır. Fakat Lycan durumdan pek de hoşnut değildir. Sığınmak için gelen bir VIP kılığına giren Adriana Tenorio yıkılmaz kaleyi içeriden yıkma peşindedir. Zamanla içerideki gizli belgelere erişmeyi başaran ve Hangar G3’ün zayıf noktalarını öğrenen Adriana Tenorio zaman kaybetmeden Pedro Gomes’e bu bilgileri iletmeyi başarır. Uzun zamandır düzenledikleri saldırının başarıya ulaşmaması nedeniyle sinirlenmiş olan Pedro Gomes için bulunmaz fırsattır bu. En iyi ekiplerini toplayıp saldırı hazırlığını yapan Pedro Gomes bu sefer Hangar G3’ü ele geçirmeye hazırdır. Hangar G3’ü ele geçirmek için en iyi zamanın gece nöbet değişimi olacağını bilen Pedro Gomes ve Adriana Tenorio bu fırsatın ellerinden kaçmasına izin vermek istememektedirler. Fakat Paien’in en güvenilir kalesi olan Hangar G3’ü ele geçirmek için iyi bir zamanlamadan çok daha fazlasına ihtiyaçları olacaktır.

 • KALE

  Harita büyüklüğü: Büyük, 8'e 8.
  Açıklama: Paien Grubunun büyük miktarda Anti-Epoksin üretip depoladığı alanlardan biridir Kale. Birbirine bitişik iki dağ tepesi içinde yer alan iki alan ve ortada yer alan bir köprüden oluşan Kale yıllar boyu kendisini çevreleyen hava şartlarının da etkisiyle saldırılardan kurtulmayı başarmıştır. Fakat Paien Grubunun Strateji Direktörü Reynolds Kale’nin durumunu kontrol için gelirken olacaklardan haberdar değildir. Reynolds’u getiren zeplinin içinde bir çok Wolfteam ajanı da kılık değiştirmiş bir şekilde yer almaktadır. Paien Grubuna ait en büyük ve en güvenli Anti-Epoksin depolarından birini ele geçirmek isteyen Wolfteam ajanları bu sefer işleri sıkı tutmuşlardır, fakat Kale’nin yıllardır aşılamayan savunmasını geçmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

 • KARNAK TAPINAĞI

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Mısır’ın ortasında yer alan Karnak Tapınağı bir zamanların şaheserlerinden biriydi. Lycan ile Wolfteam arasında savaşta hasar alan Karnak Tapınağı’nın yer üstünde bulunan kısımlarının altında gerçek tapınak gizliydi. İki organizasyon da bunun farkına varmazken Hamadah bin Shabah Afrika’daki geniş ağı sayesinde bu haberi alır. Kendine ikinci bir üs oluşturmak isteyen Hamadah Bin Shabah tapınağı ve çevresindeki bölgeyi hükümetten yüklü bir fiyata satın alır. Tapınağın yerin üstünde kalan kısımları dikkat çekmemek için restore ettiren Hamadah bin Shabah yerin altında kalan gerçek tapınağı ise adeta küçük bir şehre çevirir ve ailesi için bir güvenli bölge daha oluşturur. Hamadah bin Shabah’ın Afrika’daki etkinliklerinden rahatsız olan Geremi Song ise birkaç saldırı sonrasında yeraltı tapınağının gerçek girişini bulamadığı için ister istemez geri çekilmek durumunda kalır. Orta Doğu’da kızışan savaş sonucu yanlış hedeflenen bir füze tapınağın üst kısmını tekrar yok eder. Bu sırada ikisi de Lycan örgütü çatısı altına girdiği için Geremi Song tapınağa saldırma fikrinden vazgeçer. Hamadah bin Shabah ise yanlış hedeflenen füze sonrası ortaya çıkan saklı vahasının hedef olmasını istemez. Bunun için tekrar tamirata başlayan ve korunması için William Kroll ile birlikte ekibini kiralayan Hamadah bin Shabah’ın ekibi Duanne Eddy ve ekibinin saldırısına uğrar. Tahmini zor olmayacağı bir şekilde Duanne Eddy’i kiralayan kişi de Geremi Song’tur. Bu iki gücün tuttuğu efsanevi kiralık askerlerden Duanne Eddy ile William Kroll’un savaşından kim galip çıkacak? Afrika’da güç Hamadah bin Shabah’ın mı Geremi Song’un mu olacak?

 • KÖPRÜ R

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Daha önce yaşanan savaşta yıkılan Köprü yerine tekrar yapılan Köprü R stratejik konumu nedeniyle çatışma ve suikastlerin çok sık yaşandığı bir yerdir. Daha önce yaşanan çatışmalar nedeniyle hasar almış olan Köprü R bir çok açıdan bakıldığında tehlikeli bir yer olarak görülebilir. Bu tehlikelere rağmen Pride grubunun lideri Shutman diplomatik anlaşmalarda bulunmak için köprüyü geçmelidir. Fakat Shutman’ın köprüyü geçeceğinin haberini alan Kızıl Pençe grubunun lideri Romer, Shutman’ın öldürülmesi için plan yapar. Bu sayede Kızıl Pençe grubunun en büyük rakibi olan Pride grubuna büyük bir darbe vurabilecektir. Fakat adamlarıyla birlikte oraya giderken büyük bir sürpriz ile karşılaşır. Shutman’ın suikastten haberi olmuştur ve kendi adamlarıyla Romer’i beklemektedir. Gece yaşanacak çatışma iki grubun da kaderini belirleyecektir.

 • METRO R

  Harita büyüklüğü: Küçük, 8'e 8.
  Açıklama: Wolfteam 1. Bölükteki bazı askerler Fransız Hükümeti tarafından gizlice sürdürülen anti-epoksin projesiyle savaşamaz hale gelmişti. Bu nedenle yeraltında saklanma kararı aldılar. Terörist Lycan saldırıları nedeniyle yıkılmış olan bir metro istasyonu olan Metro R’yi kendilerine üs olarak belirlediler. Geride kalan çok az kişi Fransız Hükümetine ve projeden sorumlu Paien grubuna karşı direnişe geçtiler. Fransız Hükümeti gerçeklerin dışarı sızmasını önlemek için onları bastırmak için bütün olanaklarını seferber etti. Üsleri olan Metro R’yi korumak için Wolfteam 1. Bölük üslerini basan Fransız hükümeti ve Paien grubunun paralı askerlerine saldırdı. Wolfteam 1. Bölük üstleri olan Metro R’yi koruyabilecek miydi?

 • PAIEN LABORATUVARI X

  Harita büyüklüğü: Küçük, 8'e 8.
  Açıklama: Paien şirketi birinci laboratuvarının basılmasından ve savaş alanına dönüşmesinden sonra herkesten gizli bir şekilde çalışmalarına Paien Laboratuvarı 2’de devam eder. Bir önceki laboratuvara göre daha modern ve daha korunaklı olan bu bölgede eski zamanların Kurt Krallarına ait DNA’ların bulunduğu keşfedilmiştir. Bu yüzden üretilen Anti-Epoxyn’de diğer laboratuvarda üretilene göre daha güçlüdür. Wolfteam örgütünün üyeleri içlerindeki kurtları güçlendirmek için buraya gelmektedir. Fakat gizli anlaşma su yüzüne çıkınca Wolfteam örgütü Paien muhafızları tarafından yeni laboratuvardan uzaklaştırılırlar. Bu duruma sinirlenen örgüt yeni laboratuvardaki geliştirilmiş formülleri ele geçirmek için bir plan hazırlar. Bu plana göre laboratuvarda bulunanların arasına sızmış casusları ile sabotaj düzenleyip formülü kaçırıp kendilerine ait laboratuvarında üretime devam edeceklerdir. Bu planı duyan Sarah Linda ise Christopher Smith ve ekibinin yardımını ister. Laboratuvar her an küçük çaplı bir savaşın çıkabileceği bir ortama dönüşmüş durumdadır. Bir tarafta amansız bir saldırı için için hazırlanan Wolfteam grubu öteki yanda ise onlara karşı savunmaya geçmiş Paien muhafızları, Sarah Linda ile birlikte Christopher Smith’in ekibi. Kurt Kralı formülü kimin elinde kalacak? Sarah Linda mı Wolfteam örgütü mü?

 • PATLAYICI DEPOSU

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Patlayıcı Deposu daha önce Paien Şirketine ait olan Moon Patlayıcı Endüstrisine ait eski bir depoydu. Fakat Moon Patlayıcı Endüstrisinin nükleer olmayan ama yine de bir şehri yok edecek bir silah olan MON-1’i üretmesiyle eski kimliğini bir anda yitirdi. Deponun eski olması dışarıdan yükselecek şüpheleri azaltacağı için Moon Patlayıcı Endüstrisi içeriyi tamamen yeniledi ve MON-1 bombasını burada saklayabilecek hale getirdi. Hemen her gizli bilgide olduğu gibi bu bilgi de ulaşması istenilmeyen kişilerin eline ulaştı. Wolfteam-S ve Lycan grupları MON-1 bombasının ve üretimiyle alakalı bilgilerin Patlayıcı Deposu’nda olduğunu öğrenir öğrenmez en iyi ajanlarından oluşan ekipleri oraya yönlendirdiler. Çıkan çatışma amansızdı, fakat böyle olması gayet normaldi. Çatışmayı kimin kazanacağı Wolfteam-S ile Lycan arasındaki genel savaşın gidişini değiştirebilirdi.

 • SAN FELIPE

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: 17. yüzyılın ortalarında asla ele geçirilemeyecek bir kale olarak yapılan San Felipe kalesi 200 yıl kullanıldıktan sonra kaderine terkedilmiş şaheserlerden biriydi. Kendisi de ekibi tarafından bir görevin ortasında kaderine terkedilen Pedro Gomez böyle bir şaheseri görünce hayran kaldı. Yeni ekibi Lycan’ı kurduktan sonra bir süre boyunca kaçak hayatı yaşayan Pedro Gomez bulduğu ilk fırsatta San Felipe kalesini ele geçirdi ve karargahı yaptı. Operasyonlarını büyük bir gizlilik içinde bu yeni ve güvenli karargahından yönetmekte olan Pedro Gomez’in rahatlığı çok da sürmeyecekti. Kendisine ihanet eden Adriana Christopher Smith’e Pedro Gomez’in karargahının yerini söylemekte gecikmez. Bu haberi alan Christopher Smith ve ekibi Wolfteam-S aşılmaz kaleye girmek için beklemeksizin hareket geçti. Çok geçmeden kalenin eski kanalları yoluyla içeri girmeye başaran Wolfteam-S ekibi tatsız bir sürpriz ile karşılaşır. Adriana’nın ihanetinden haberi olan Pedro Gomez kalenin içinde ikinci bir kalenin inşası için emir vermiştir bile. Yarı bitmiş durumda olan iç kale neredeyse kesin bakılan Wolfteam-S ekibinin durumunu zora sokar. Pedro Gomez karargahını koruyabilecek mi? Yoksa Christopher Smith Lycan ekibine ölümcül darbe vurmayı başarabilecek mi?

 • SILO

  Harita büyüklüğü: Orta, 8'e 8.
  Açıklama: Silo uzun zamanlar boyunca Amerikan ordusu birlikte çalışan gizli bir roket şirketinin deneme üssüydü. Şirketin kod adı olan The Silo ismiyle anılan Sanders İskan Limited Ortaklığı isimli paravan şirketine ait üste deneme çalışmaları hala süren kıtalar arası balistik füze inşaatı sürmekteyken şirket iflas etmişti. Bunun üstüne de yapımı yarım kalmış bir şekilde üssü terketmişlerdi. Aradan henüz birkaç yıl geçmeden bu üssün varlığı yeraltı örgütlerine sızdırılmış bunun üstüne de birçok örgüt aradan geçen kısa süre içerisinde buraya saldırı düzenlemiş ve sürekli el değiştirmiştir. En son ise Amerikan hükümetindeki üst düzey yetkililere rüşvet vererek bölgeyi ele geçiren Kate Blume ve ekibinin egemenliği altında kalmıştır. Arap ülkelerine karşı saldırı düzenlemek için kıtalar arası balistik füze ve onun fırlatma rampasını kiralama adı altında gözüken organizasyon aslında tamamen İncirlik Üssü’ne saldırı düzenlemek için bu balistik füze üzerinde çalışmalara devam etmektedir. Ekibin gerçek amacını öğrenen Christopher Smith duruma çok sinirlenir. Eskiden İncirlik Üssü’nde çalışmış olan ve hala orada arkadaşları olan Christopher Smith ekibin gerçek amacını anlattığında ise politikacılar eski askerleri Christopher Smith’i görmezden gelirler. Bunun üzerine arkadaşlarının hayatlarını korumak için ülkesine ihanet etme suçunu göze alan Christopher Smith The Silo’ya saldırır. Fakat hiç beklemedikleri bir şekilde Kate Blume ekibinin yanı sıra onlara yardımda bulunan Matt Baker’ın ekibini bulurlar. Her iki taraf için de çetin bir savaş başlar. Matt Baker ve Kate Blume ikilisi Christopher Smith’i üsten çıkarmak üzereyken yetkilileri ikna etmeyi başaran Angela Mao ekibiyle birlikte Christopher Smith’e yardıma gelir.İncirlik Üssü’nü yok etmek isteyen Kate Blume ve Matt Baker mı yoksa arkadaşlarını korumak isteyen Christopher Smith ve Angela Mao mu bu savaşı kazanacak?

 • 1JustApplica1453
 • 2JOYYaMYaMLaR
 • 3wtChampionS
 • 4YuvaGibi
 • 5jEfsaneBraiN
 • 6inthepasthistory
 • 7VatanBayrakBizim
 • 8GolgeHaramiIeri
 • 9ASALETATESi
 • 10AtesleTurkiye
 • 11lESTERGONI
 • 12lMuKaTDeRaT
 • 13EFS4NESiRiNLER
 • 14KutsaIMakara
 • 15MuazzamDOSTLAR
 • 16AVCIUSTALAR
 • 17EMEKVERECEKSIN
 • 18StarsVictory
 • 19SEVGiMiZBAYRAGA
 • 20ALemiiMeshuR
 • 21SINIRKARAKOLU
 • 22S6DaDans
 • 23EVVELIYATIMTURK
 • 24MazideBIRAKTIK
 • 25SozLerUgruna
 • 26SAZILAiLESi
 • 27TURKAKlNClLARI
 • 28ViraneDAYILAR
 • 29PayizAilesi
 • 30IKURTMAHSENii
 • 31TITRETTlNBIZI
 • 321HaSBeLKaDeR
 • 33MisaIeYolculuk
 • 34IlTheCONDAMNEDIl
 • 35Elsea
 • 36KiIlerOfEviI
 • 37AklindaBulunsun
 • 38AVClKERVANI
 • 39VURVURGEC
 • 40QuakeSultanS
 • 41KillerBrotherST
 • 42KLIM4LITABUT
 • 43TheSeythanS
 • 44KARAPlYADE
 • 45TCIKUVVETLERI
 • 46IITEDAS
 • 47SarhosLarTR
 • 48lEMEGESAYGl
 • 491StromHawks
 • 50SancakUqruna
Sıralamalar hergün 06:00 saatinde güncellenmektedir. Belirtilen saat dışında olan değişiklikler anlık olarak yansımamaktadır.

X