330 Yaşam Puanı / +%45 GÖVDE ZP / +%65 YP / +%85 Sinsi Saldırı / +%56 HIZ

Dünyayı kasıp kavuran Epoxyn Türkiye’ye uğradığında Yiğit Demir korkusuzca ilacı kullanmış ve içindeki Bozkurt’u Kurt Adam olarak ortaya çıkarmıştı. Taksim’i sallayan kurt adamlar Yiğit Demir ve ekip arkadaşlarıyla dünyayı ele geçirme hayallerine ulaşamadılar.


Savaş devam ediyor, Ateş ile Barut’un kanı, Kahraman Selimoğlu Ahmet’in damarlarından Yavuz’a kadar uzanıyordu. Klonlanan Yavuz’un torunları şimdi görevdeler, ancak karşılarındaki rakipler de bir o kadar amansız! Ateş’in pençesine karşı Barut’un silahı… Wolfteam’in yeni efsaneleri dünya savaşında yerini aldı!

EFSANEVİ SİLAHLAR

Onlar artık sadece birer silah değil, Ateş'in öfkesiyle dolan, Barut'un rüzgarıyla şekillenen efsanevi silahlar. Kim onlara hükmeder, Kurtların pençesiyle dans eder!

STRATEJİK HARİTALAR

Wolfteam'in yeni dünyası, kurtlarla insanların savaşıyla şekilleniyor. Her yeni harita savaş taktiklerinde ve stratejide uzman olanların kazanacağı birer arena...

KAMPLAR ARASI OPERASYON SKORU

Medusa, Lycan, MMU kamplarından birini seçerek, 3 ay boyunca seçtiğin tarafta yapacağın maçlar ile diğer taraflara üstünlük kurmaya çalışacaksın.

Her ay sonunda ise, eğer kazanan senin tarafınsa, harika hediyelerin sahibi olacaksın! Aylık olarak gerçekleşecek K.A.O.S’ta her taraf, kazanma ve hediyelere sahip olma şansını yakalayacak.