Joygame 2.Türkiye Turu

FANTA İLE JOYGAME 4. TÜRKİYE TURU

63 Şehir, 64 Etkinlik, 192 Turnuva, On Binlerce Katılımcı, Yüz Binlerce Hediye
İçecekler de Fanta’dan :)

JOYGAME ve FANTA Birlikteliği

Bu yıl 4.sü düzenlenecek olan, geleneksel Joygame Türkiye Turu bu sefer bambaşka! Joygame tura en popüler, en yeni oyunları Wolfteam, S2 Son Silah, Mstar, Goley, At Zarını Kur Şehrini gibi oyunların yanı sıra FANTA ile çıkıyor. 3 yıldır tek araçla 2 ayın üzerinde bir sürede yapılan Joygame Türkiye Turu, bu Ağustos’ta 2 Joygame aracı ile yapılacak. 2 ekip İstanbul’dan tura başlangıç verecek ve farklı güzergahları takip ederek, farklı şehirlerde etkinlik yapacak. Böylece tur 37 günde tamamlanacak. Bu sene ne biz ne de oyuncularımız buluşma için aylarca beklemek zorunda kalmayacak.

Joygame 4. Türkiye Turu oyuncularımızı neler mi bekliyor?

- Fanta bu sene bizimle!

4. Joygame Türkiye Turu bu sene FANTA ile başka bir turuncu başka bir eğlenceli olacak. Tüm oyuncu ve kafecilere yaz sıcağında soğuk FANTA’lar çok iyi gelecek. Fanta’nın oyuncu ve kafecilere özel sürpriz hediyeleri de cabası. Mstar ve At Zarını Kur Şehrini oyunlarımızın Fanta’ya özel versiyonlarını da oyuncular ilk defa turumuzda görme şansı yakalayacak.

- Wolfteam, S2 ve MStar JTT4 Şampiyonası

Yapılacak olan 64 etkinlikte Wolfteam, S2 ve MStar oyunlarının bireysel turnuvaları yapılacak. Şehir şampiyonları turnuva sonrası “Oyuncu Klavye&Mouse Seti” kazanacak ve Türkiye Finallerinde şehrini temsil edecek. Türkiye finallerinde dereceye giren oyuncular, binlerce TL değerinde ödül kazanacak! Yeni oyunlar tanıtılacak, oyuncularla sohbetler edilecek eğlenceli aktiviteler resim ve videolar çekilecek. Yapılan özel röportajlar tüm Joygame oyuncuları ile paylaşılacak.

Joygame 4. Türkiye Turu Ekibi

A Güzergahı: , JTT3’ten hatırlayacağınız Dreamy ve Tur’a ilk defa katılan StayUp olacak.
B Güzergahı:ise, Joygame Türkiye Turu proje yöneticisi Shield ve JTT1 ile JTT2’den hatırlayacağınız Blade olacak.