Yeni Wolfteam Güncellemesi Savaşı Kızıştıracak!

3.8.2018
dkyt

Wolfteam’in yeni güncellemesiyle oyuna yeni bir harita, 2 yeni elit silah, 2 yeni karakter ve mücadeleyi kızıştırıp oyunculara güç katacak yeni eşyalar ekleniyor. Yeni güncellemeyi görmek için oyunu buradan indirebilirsin.  

 

 

 

 

Netmarble Türkiye’nin 30 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için yayınladığı güncelleme ile savaşa heyecan katacak yeni askerî öğeler ekleniyor. 

 

Elit Silahlar ve Yeni Karakterler

Wolfteam’in yeni yamasıyla oyuna etkileyici hasar gücüne sahip AER-15 ve keskin nişancılar için TUVV-2000 modeli 2 yeni Elit silah ekleniyor.

 

Ayrıca oyuna Pedro Gomes’in ve Christopher’ın “askeri” versiyonları geliyor. Bu karakterlerle birlikte 2’şer adet Normal ve Elit Kartları da oyuna eklenecek. Kartlar sayesinde bu karakterlerin kalıcı olarak geliştirilmesi mümkün olacak.

 

Yeni Harita Açılıyor

Wolfteam’in güncellemesi sadece Ölüm Modu’nda oynanabilecek Rafineri adlı haritayı da açıyor. Ayrıca +%20 Gelişim Puanı vermesinin yanı sıra bomba kurma ve çözme hızını artıran 1 adet çanta da oyuna eklenen öğeler arasında.

 

Son olarak, oyuncular yeni Türkiye, Amazon ve Peru çıkartmalarıyla silahlarını süsleyebilecekler.

 

Wolfteam askeri yaması ile ilgili tüm bilgiler için burayı ziyaret edebilirsin.


Yorumlar