Wolfteam’den Anneler Günü’ne Özel Hediyeler 9.5.2018
df89

Anneler Günü’ne özel 1 Milyon GP'den Rin Özel Versiyon'a kadar birbirinden güzel hediyeler ve fırsatlar için 13 Mayıs Pazar günü herkesi Wolfteam’e bekliyoruz!

Sen de hediyeleri kazanmak istiyorsan, haydi Wolfteam’i indirmek için hemen tıkla!  

 

 

 

Wolfteam her özel günde olduğu gibi bu özel günde de muhteşem fırsatları oyuncuları için hazırladı. Üstelik bu kez Wolfteamcilerin merakla bekledikleri hediyeler de mevcut.

 

İşte Anneler Günü’ne özel kazanacağın muhteşem hediyeler;

Sadece oyuna giriş yaparak;

  • Rin - Özel Versiyon
  • 1 Milyon Gelişim Puanı

Hediyen Envanterde Etkinliği ile;

  • AK-47 Pro

30 skor yaparak da;

  • 2 adet Ayyıldız Kasası senin olabilir.

 

Ayrıca Anneler Günü'ne özel Wolfteamcilerin çok sevdiği Ganimet Etkinliği de yenilenen hali ile tekrar başlıyor! 13 Mayıs Pazar gününden 15 Mayıs Salı günü saat 23.59’a kadar Anneler Günü’ne özel seçilen 50 adet “yonca” simgesini topla, 100.000 Gelişim Puanı kazan. Ganimet Etkinliği’ni herhangi bir modda ve haritada oynayabileceğini ancak Kurt Akını Modu’nun etkinliğe dahil olmadığını unutma! Etkinliğe bir kez katılabilirsin, 13 Mayıs Pazar günü bu fırsatı sakın kaçırma ;)

 

Bunlar sadece hediyelerin bir kısmı! Tüm oyuncular bu özel günü favori etkinlik ve kampanyaları ile yaşayacak. Eşya Dükkanı'nda Anneler Günü’ne özel hazırlanan sandık, kasa, kutu fırsatları gün boyunca seninle olacak! 

 

13 Mayıs Anneler Günü’ne özel tüm etkinlikleri incelemek için Wolfteam Facebook sayfasını buradan takip edebilirsin. 

Varlıklarıyla geleceğimizi güzelleştiren, sevginin ne demek olduğunu bize öğreten annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

Yorumlar