WOLFTEAM KURT HAFTASI HEDİYELERLE DOLU!

3.7.2018
diq9

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam, Wolfteam Kurt Haftası’na özel muhteşem etkinlikler hazırladı! 7-14 Temmuz tarihleri arasında oyuna giren, skorlarını coşturan, bileğinin gücünü gösteren tüm oyuncularımız birbirinden farklı çok istediği hediyelerin sahibi olacak. Sen de bu etkinlikleri ve hediyeleri kaçırmak istemiyorsan, hemen Wolfteam’i indir!

 

Wolfteam tarihinde görülmemiş indirim ve etkinliklerin bulunduğu Wolfteam Kurt Haftası başlıyor! 7-14 Temmuz 2018 tarihleri arasında sürecek olan özel etkinlikte Wolfteam oyuncularını birçok sürpriz hediye, oyun içi muhteşem indirimler, kampanyalar ve etkinlikler bekliyor.

 

Wolfteam Tarihinin En Büyük İndirimi

 

İşte Wolfteam Kurt Haftası’nda sunulacak benzersiz hediyeler:

 

  • Eşya dükkânında yüzde 80 indirim yapılacak;
  • Bütün kutularda yüzde 20 indirim olacak. Kart sistemi tekrar aktif edilecek ve kart sistemindeki kartların çıktığı kutular da bu süreçte yüzde 20 indirimli olacak;
  • Oyuncular, oyuna giriş etkinliğiyle her gün Wolfteam’in en çok sevilen, efsanevi karakterlerinin sahibi olacak;
  • Bu haftaya özel Ganimet Etkinliği ile oyuncular Efsanevi Kasa kazanacak;
  • 30 gündür oyuna girmemiş oyuncular 5 milyon Gelişim Puanı ve efsane silahların yanı sıra oyunun en popüler karakterleri olan Ateş ve Barut gibi karakterler ile sürpriz ödüller kazanacak;
  • Bu tarihler arasında 7 gün boyunca oyuna giren oyuncular efsane serisi silahların sahibi olacak;
  • Önceden 70 günlük olan ödüle Wolfteam Kurt Haftası’nın eklenmesiyle yeni kullanıcılar toplamda 77 günlük ödüllerin sahibi olacak!

 

Wolfteam Kurt Haftası’nın muhteşem hediyelerinden yararlanmak için hem eski hem de yeni oyuncuları Wolfteam’e bekliyoruz. 


Yorumlar