Wolfteam Dergi Yine Yeniden Dopdolu! 26.1.2018
d2it

Dopdolu içeriği ve çok özel hediyesiyle Wolfteam Dergi’nin yeni sayısı çıktı! Wolfteam Dergi yeni sayısında, okurlarına tam 300 TL değerinde hediye kodu veriyor. Wolfteam severler bu hediye koduyla oyunda en çok rağbet gören silahlardan birisi olan EM4A1 Ultimate ve daha onlarca silaha ve karakterlere 30 gün boyunca sahip olabilecekler.

 

Yeni sayıda Wolfteam ile ilgili en güncel bilgiler, silah analizleri ve harita açıklamalarının yanı sıra Wolfteam Kupası, takımlarla röportajlar, önemli eSpor haberleri, ödüllü turnuvalar hakkında bilgiler ve Netmarble'ın diğer oyunlarıyla ilgili güncel bilgiler yer alıyor.

 

Dergide ayrıca Wolfteam'in 10. yılına özel olarak hazırlanan, en yeni silahlarının analizlerini ve Wolfteam’in en sevilen oyuncularıyla yapılan çok özel röportajları keyifle okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Wolfteam Türkiye Kupası 2017 şampiyonu HWA Gaming ile yapılan röportaj ve hep birlikte yaşanan kupa heyecanı dergide sizleri bekliyor.

 

Wolfteam Dergi’de sadece Wolfteam yok! Netmarble’ın diğer PC ve mobil oyunları Lineage 2: Revolution, Paramanya, MARVEL Future Fight, MStar, Hounds ve Goley’e ait taktiklere de dergimizden ulaşabilirsiniz.

 

Satışa çıktığından bu yana Türkiye'nin en çok satılan dergilerinden birisi olan Wolfteam Dergi tüm Türkiye’de satışta, tükenmeden alın!

 

 

Wolfteam Oyununu Yakından Tanımak İster misin?

 

46 Milyon kayıtlı oyuncusu ve 2.3 Milyon Klanı ile Türkiye’nin lider MMO FPS oyunu olan Wolfteam oyunu, %100 Türkçe içerik ve Joygame kalitesi ile oyun severlerin favori oyunlarından bir tanesi.

 

Çünkü Wolfteam, oyunculara yeni ve farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Wolfteam; bilindik oyunlardaki insana-insan mücadelesinden farklı olarak hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi de kullanarak alt edebileceğiniz bir online FPS oyunudur.

Yorumlar