Wolfteam'den Tüm Oyuncularına EM4A1 Legend Hediye!

4.4.2018
dd3v

Türkiye'nin lider online FPS oyunu Wolfteam tarihinde bir ilki gerçekleştiriyor!

"Oyuncular istedi, Wolfteam yaptı" diyelim ve asıl sürprize geçelim. Tüm Wolfteam oyuncularına  7 Nisan Cumartesi günü İLK KEZ EM4A1 LEGEND hediye!

Bu fırsatı sakın kaçırma, hemen Wolfteam'e gir! >>> https://joy.ac/4ifk

 

 

Wolfteam'e güncelleme ile birlikte gelen Kapadokya Haritası, Tetra & Rin Özel Versiyonları, 2 yeni Elit silahın ardından 7 Nisan Cumartesi günü Wolfteam, değerli oyuncularını daha da mutlu etmek istedi ve onlar için birbirinden süper hediyeler hazırladı.

Wolfteamcilerin tek yapması gereken 7 Nisan Cumartesi günü oyuna girmek ve EM4A1 LEGEND’ı almak! Bitti mi? Bitmedi!!! EM4A1 Legend silahının yanında oyuna giren herkese, oyuncuların favorisi olan 1 MİLYON GELİŞİM PUANI, 2 adet GÜÇ KUTUSU da hediye ediliyor. 

Tabii ki bu muhteşem hediyelere ek olarak Wolfteamcilerin hoşuna gidecek etkinlik ve kampanyalar da mevcut. Hafta sonuna özel Güç Kutusu’nda 1+25 ve Destansı Kasa’da 1+25 fırsatları da Wolfteam oyuncularını bekliyor.

O zamannnnn, 7 Nisan Cumartesi günü kimseye söz vermeyin, oyunda buluşalım ve bugünün tadını hediyelerle çıkaralım. Efsane olmaya hazır olun!

HRRRRRRRRRRRRRR!


Yorumlar