Wolfteam'den Tüm Oyuncularına EM4A1 Legend Hediye! 4.4.2018
dd3v

Milyonlarca oyuncusu ve binlerce klanı ile Türkiye'nin lider online FPS oyunu Wolfteam tarihinde bir ilki gerçekleştiriyor!

"Oyuncular istedi, Wolfteam yaptı" diyelim ve asıl sürprize geçelim. Tüm Wolfteam oyuncularına  7 Nisan Cumartesi günü İLK KEZ EM4A1 LEGEND hediye!

Bu fırsatı sakın kaçırma, hemen Wolfteam'e gir! https://joy.ac/4ifk

 

 

Wolfteam'e güncelleme ile birlikte gelen Kapadokya Haritası, Tetra & Rin Özel Versiyonları, 2 yeni Elit silahın ardından 7 Nisan Cumartesi günü Wolfteam, değerli oyuncularını daha da mutlu etmek istedi ve onlar için birbirinden süper hediyeler hazırladı.

Wolfteamcilerin tek yapması gereken 7 Nisan Cumartesi günü oyuna girmek ve EM4A1 LEGEND’ı almak! Bitti mi? Bitmedi!!! EM4A1 Legend silahının yanında oyuna giren herkese, oyuncuların favorisi olan 1 MİLYON GELİŞİM PUANI, 2 adet GÜÇ KUTUSU da hediye ediliyor. 

Tabii ki bu muhteşem hediyelere ek olarak Wolfteamcilerin hoşuna gidecek etkinlik ve kampanyalar da mevcut. Hafta sonuna özel Güç Kutusu’nda 1+25 ve Destansı Kasa’da 1+25 fırsatları da Wolfteam oyuncularını bekliyor.

O zamannnnn, 7 Nisan Cumartesi günü kimseye söz vermeyin, oyunda buluşalım ve bugünün tadını hediyelerle çıkaralım. Efsane olmaya hazır olun!

HRRRRRRRRRRRRRR!

Yorumlar