Titanların Savaşı 03.08.2017
seafight_titan_savasi_haber

3 - 14 Ağustos 2017 tarihleri arasında doğadan gelen bir güç, Seafight korsanlarının dünyasını acımasız bir Titanların Savaşı ortamına dönüştürecek! Gaia ve Ouranos'un güçleriyle kutsanmış Titanlar denizde acımasız bir savaşta kozlarını paylaşacak. Tarafını seç ve yeri yerinden oynatan bu turnuvada kendini kanıtla. Karşı taraftaki Titanların NPC'leri ile savaşmak istediğinde ise her an taraf değiştirebilirsin!

Güçlü Kraken cephanelerini gemine yükleyerek toplarına yoğun bir patlama gücü kazandırabilir ve düşman Titanların oyuncularını korkudan titretebilirsin. Rakip takımın oyuncuları yoluna çıkarak amacına ulaşmanı önlemeye çalışacak ve aynı zamanda gerçekten destansı deniz savaşlarında birbirleriyle kapışacaklar.

Etkinlik boyunca nefes kesici yeni maceralarda yarış ve değerli Ruhlar toplayarak bunları Karaborsa'da takasta kullan. Cilalı Tüfek Ağızları, Barikatlı Üst Güverte ve Sis Duvarı gibi eşsiz desteklerin yanı sıra, tesiri yüksek Mücevherlerle öne çıkan muhteşem gemi modellerini ve faydalı evcil hayvanları ele geçir. Denizlere yelken aç, Titanları devir ve harika ganimetler kazan!

Yorumlar