Seven Knights’a Yeni Özel Kahraman ‘Roro’ Geliyor 06.07.2017
seven_knights_yeni_kahraman_roro

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., mobil RPG Seven Knights’a yeni özel kahraman ‘Roro’nun eklendiğini bugün duyurdu.

Endonezyalı bir tanrıçadan esinlenerek yaratılan Roro, bir büyü kahramanı ve “Okyanusun Adaleti”ne sahip. Arenada son derece faydalı olacak yeteneklerle gelen bu kahraman, müttefik taraftaki diğer büyü kahramanlarıyla büyük uyum içerisinde.

Buna ek olarak Seven Knight’taki görev simgesi, lider simgesiyle güncellendi. Oyuna yeni eklenen lider simgesi, oyuncuların oynadıkça elde ettikleri simgeleri kullanarak yeteneklerini arttırmalarını sağlayan görev simgesini ekledi.

6 yıldız kahraman kartlarını birleştiren oyuncuların yeni bir özel kahraman elde etmesini sağlayacak olan yeni bir etkinlik ise 27 Temmuz’a kadar devam edecek. Birleştirme için gereken kahramalanların bir kısmı anlık bildirimlerle verilecek. Ayrıca, hesap başına yalnızca bir tane alınabilen Başlangıç Paketi sıfırlanacak ve oyuncular bu paket sayesinde yakutlar ile çeşitli hediyeler kazanabilecek.

Tüm dünyada büyük bir başarı ve popülerliğe ulaşan Seven Knights, biriktirilip geliştirilebilecek 500’den fazla karakter sunan  sıra tabanlı bir mobil RPG’dir.

Seven Knights şu adreslerden ücretsiz olarak indirilebilir:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.sknightsgb

App Store: https://itunes.apple.com/app/seven-knights/id970818035

Yorumlar