Seven Knights’a Usta Bir Nişancı Olan Kyrielle Karakteri Katıldı 20.03.2017
sevenknights_nisanci_kyrielle_haberi

Asiler grubunun müthiş okçusu Kyrielle, bugün düzenlenen etkinlik kapsamında oyuna katıldı. Elysie‘nin kraliçe olmasının ardından Birinci Kaptan ilan edilen Kyrielle, büyü hasarı verme yeteneğine de sahip. Büyü hasarı verdiği yeteneğinin ismi ise Regulus.

Müthiş nişancı yetenekleri ve hızı sebebiyle ismine Meteor Yağmuru dedikleri okçuluk becerisine de sahip olan yeni kahraman, Karanlık Işık yeteneğiyle de hem kendisinin hem de çevresindeki takım arkadaşlarının saldırısını güçlendirebiliyor.

Seven Knights oyuncuları bugünden itibaren Kyrielle’in yeteneklerine oyunun içinde şahit olabilecekler. Güncellemenin kutlanması amacıyla düzenlenen etkinlik kapsamında Kyrielle karakterini güçlendiren oyuncular, 6 Yıldız Kahraman Seçici kazanma hakkına erişecekler. Aynı zamanda bu güncellemeden sonra, Çağırma Dükkanı‘ndan aksesuar da satın alabileceksiniz. Alacağınız aksesuarları geliştirmeniz de mümkün olacak. Aksesuarlara alt değerler de ekleyebileceksiniz.

Seven Knights’da şimdilik 500’den fazla karakter bulunuyor. Elbette bu büyük bir sayı ve devamının geleceğine de hiç şüphe yok. Güncelleme için Kyrielle’in şerefine yayınlanan videoya da aşağıdaki ekrandan erişebilirsiniz.

Yorumlar