Seven Knights‘a Shane ve Sieg Karakterleri Geliyor 10.04.2017
sevenknights_shane_sieg_karakterleri_haberi

Netmarble, mobil RPG Seven Knights‘a Kudretlendirilmiş Shane ve Sieg eklendiğini ve oyun içi seviye sınırının yükseltildiğini bugün duyurdu.

2 yeni kahraman 2 yeni yetenekle geliyor

Bu güncellemeyle birlikte, Akıncı Shane ve Sieg kudretlendirilebilir hale gelerek, karakter özellik ve görünümlerinde çarpıcı gelişmeler sunuyor. Shane ve Sieg kudretlendirildiklerindeyse sırasıyla Sabır Taşması ve İçindeki Canavarı Uyandır yeteneklerini ediniyor.

Shane’in Sabır Taşması yeteneği, dört tur boyunca şeytani güç biriktirerek savaşta kullanıyor ve aktif yetenekleri güçlendiriyor. İçindeki Canavarı Uyandır yeteneği sayesindeyse Sieg, savunmasını yok saydığı tek bir düşmana fiziksel ve kritik hasar veriyor.

Karakter özellikleri seviye ile birlikte yükseliyor

Seven Knights‘a gelen son güncellemeyle birlikte, maksimum seviye 40’tan 46’ya yükselerek oyunculara karakterlerinin özellik ve değerlerini daha da geliştirme fırsatı sunuyor.

Netmarble güncellemenin şerefine Shane ve Sieg vereceği bir etkinlik hediye ederken, ayrıca oyuna giriş yapan tüm oyunculara da 5 Yıldız Kahraman Seçici ve 6 Yıldız Kahraman Bileti sunuyor.

Bunların yanında, Çağırma Dükkanı’ndan 50. kahramanını elde edenler garantili olarak özel bir kahraman kazanacağı gibi, Seven Knights özel Dört Lord kahramanı garantili paketler satmaya da başlayacak.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://sevenknights.netmarble.com

Yorumlar