Seven Knights Özel Kahraman Miho’yu Tüm Dünyada Oyuna Ekliyor 21.04.2017
sevenknights_ozel_kahraman_miho_haberi

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights‘a yeni Miho adlı bir özel kahraman ile Araştırma ve Limit Kırma içeriklerinin eklendiğini bugün duyurdu.

Seven Knights’ın dünyanın dört bir yanındaki oyuncularına sunulan özel kahraman Miho, bir haydutun kızıdır ve hep tek dostu kaplanıyla gezer. Kaplanını çağırdığı güçlü ve etkileyici bir yeteneğe sahip olan Miho kudretlendiriliğinde, özellikle Macera ve Arena bölümlerinde işe yarayacak olan gelişmiş Çaresiz Haykırış yeteneğini kazanır.

Yeni eklenen Araştırma sisteminde, kahramanlar ve maskotlar otomatik olarak gidip ödülleri topluyorlar. Araştırma ekibini haritaya gönderen oyuncular, bu otomatik oynama özelliği sayesinde rahatça çeşitli oyun içi eşyalar elde edebilecekler. Bölgelere göre değişiklik gösterecek olan ödüllerin arasında, Limit Kırma sırasında kullanılan bir malzeme olan Ruh da bulunabilecek.

Seven Knights‘ın son güncellemesinde saldırı ve savunma kabiliyeti gibi çeşitli değerleri arttıran Limit Kırma adlı bir system bulunuyor. Bu yeni sistemi kullanmak için oyuncuların yeni Ruh malzemesi ve oyun içi altınları biriktirmesi gerekecek.

Güncellemenin şerefine Netmarble bir etkinlik düzenleyerek, Miho’yu kudretlendirenlere 6 Yıldız Kahraman Seçici, üstünleştirenlereyse 6 Yıldız Dört Lord Eşya Seçici hediye edecek. Ayrıca önümüzdeki iki hafta boyunca 3 ila 6 Yıldız Kahraman Çağırma ile 50 kahraman elde eden oyuncular, 50. çağırmalarında garantili olarak Miho kazanacak.

Netmarble aynı zamanda güncelleme geldiği gün giriş yapan tüm Seven Knights oyuncularına Ruh hediye ederek, yepyeni Limit Kırma sistemini denemelerini sağlayacak.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Yorumlar