Seven Knights 500. Gün Şerefine Yeni Özel Kahraman Kyle’ı Oyuna Ekliyor 24.02.2017
sevenknights_lord_kyle_haberi

− 500. günün şerefine dört taneye kadar özel kahraman hediye eden bir Netmarble etkinliği

− Garantili olarak yeni kahraman Kyle veren bir diğer özel etkinlik

 

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights‘a geçtiğimiz günlerde yeni özel bir kahraman olan Kyle’ın eklendiğini ve oyunun 500. gününe ulaşmasını kutlamak için etkinlikler düzenleneceğini bugün duyurdu.

 

Kyle, uzun saçları ve zinciriyle yaptığı büyüleyici hareketleri ve Eski Dört Lord’dan biri olan Teo’ya benzer yetenekleri olan ölümcül bir karakter. Kyle’ın savaş sırasında yüzünü yaraladığı Teo’nun da oyuna eklenmesiyle hikaye çok daha ilginç, dövüşlerse çok daha eğlenceli hale gelecek. Kyle’ın hikayesini merak edenler ise Seven Knights’ın YouTube kanalına bir göz atabilirler https://www.youtube.com/channel/UC1nQ21340_NFh_Lqf9jEKgg.

 

Seven Knights son güncellemesiyle, Aksesuar Güçlendirme ve Altdeğer özelliklerini de ekliyor. Altdeğer eklenmiş 6 yıldız aksesuarların yeni bir slotu olacak ve malzeme kullanarak güçlendirilebilecekler.

 

Ayrıca düzenlenecek çeşitli etkinliklerle oyunun 500. günü kutlanacak: 6 Nisan’a kadar giriş yapan oyunculara özel bir Yedi Şövalye kahramanı hediye edilecek ve giriş yaptıkları günlerin toplam sayısına göre maksimum üç tane özel kahraman daha elde etmek için hak kazanacaklar.

 

Bunların yanında, 23 Şubat’tan itibaren iki hafta sürecek bir etkinlik süresince, Çağırma Dükkanı’ndan 3-6 Yıldız bir kahraman çağırarak 50. kahramanını elde eden oyunculara 4 Yıldız Kyle garantili olarak hediye edilecek. Yeni özel kahramanı sunan bu etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için oyun içi duyuruları takip edebilirsiniz.

 

Ek olarak, 6 Yıldız Kyle’ı +5 güçlendirenler Kilitaçan Leah elde ederken, birden fazla üstünleştirme yapanlar 6 Yıldız Dört Lord eşyası kazanacak.

 

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

 

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

 

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için websitesine göz atabilirsiniz (http://sevenknights.netmarble.com).

 

Yorumlar