Seafight’ın 11. Doğum Günü – Yeşimin Gizemi Etkinliği 17.03.2017
seafight_yesimin_gizemi_haberi

Seafight 11. Doğum Gününü 17 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında Yeşimin Gizemi etkinliğiyle kutluyor! Havai fişeklerin coşkuyla patlayacağı bu iki haftalık festival, bir mini oyun, grup haritası ve hediye bolluğu ile dikkat çekecek!

Hayati öneme sahip etkinlik parası kazanmak için heyecanlı mini oyunda rakiplerinle boy ölçüş. Mücadele zorlaştıkça ödüller de büyüyor! Grup Haritasına gir ama riskleri de unutma. Acımasız bir canavar seni bekliyor olacak. Etkinlik sıralamasının zirvesine çıkmak için amansız mücadeleyi sürdürürken puan toplamak için etkinlik NPC'lerine ateş et ve dev ödülleri kap.

Kazandıklarını Karaborsa'da can düşmanlarına karşı avantaj elde etmek için en etkili desteklerle takas et. Yepyeni bir gemi modeli ve pet sahibi olabilir ya da dillere destan Seafight tarihinde öne çıkan tüm petleri alabilirsin!

11. Doğum Günü şenliklerini tamamen unutulmaz kılmak adına hazırladığımız yepyeni cephane türleri ile birlikte Konfeti cephanesini kullanarak büyük çaplı hasar oluşturduğunda bonus kazanmanın keyfini çıkar.

Yorumlar