"Savaş Meydanı"nda Yeni Dönem Başlıyor!

16.11.2018
savas meydani guncelleme

Netmarble’ın gerçek zamanlı mobil strateji oyunu Savaş Meydanı, oyuncuların göğüs göğse, kıran kırana savaştığı, aksiyon ve heyecan dolu bir arena. Uzun zamandır beklenen 1.6 güncellemesiyle şimdi Savaş Meydanı’nda yepyeni bir dönem başlıyor; dengeler değişiyor, rekabet kızışıyor ve oyun baştan aşağıya farklı bir deneyim sunuyor.  

 

Arayüz yenilendi, Zafer Sandığı eklendi

Yeni güncellemeyle Savaş Meydanı’ndaki en büyük değişikliklerin başında yenilenen arayüz geliyor. Daha iyi bir performans ve oyun deneyimi için arayüz tamamen yenilendi. Buna bağlı olarak seviye atlama ekranı da yeniden düzenlendi.

Oyundaki mevcut sandıklara ilave olarak, 6 zafer sonunda kazanılan “Zafer Sandığı” da birliklerin güçlendirilmesinde önemli bir rol oynayacak.

 

Savaşa 2 yeni komutan katıldı

Savaş Meydanı’na Teneke Tunç, Kenan Komutan ve Çöl Şahini Ömer ile omuz omuza savaşacak komutanlar Sancar Karaman ve Fatma Yılmaz da eklendi. Güncelleme ile birlikte komutanlara yeni sorumluluklar verildi. Artık komutanlar da seviye atlayabilir ve güçlenebilir! Ama oyuncuların, komutanları ordunun başına getirmek için daha fazla ter dökmesi gerekecek.

Bununla birlikte her komutana özel pasif yetenekler ve destek kartları eklendi. Oyuna gelen bir diğer yenilik sayesinde sahip olmadığınız kartların özelliklerini incelemeniz artık mümkün.

 

Dengeler değişti

Güncellemenin Savaş Meydanı’na getirdiği en kapsamlı değişikliklerden biri ise birliklerin dengelerinde oldu. Karakterlerin güncellenen özellikleri ve değişen dengeler ile birlikte oyundaki rekabet daha da kızışacak.

 

En iyi savunma her zaman hücumdur!

Tamamen Türkçe içerik ve yerel karakterlerle oynanan Savaş Meydanı’nda, özgün savaş teçhizatları ve askerleri kullanarak kendi birliklerinizi kurup savaş stratejilerinizi geliştirir ve birliklerinize komuta ederek zafer kazanabilirsiniz. Kendine özgü oynanış tarzı ve kart mekanikleri olan Savaş Meydanı, size hikaye modunda tek başınıza, sıralama modunda ise eş zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı savaşma imkanı veriyor. Şimdi savunmada kalmayın, saldırıya geçin ve savaş moduna girin!

 

Savaş Meydanı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilir, www.savasmeydani.com veya Facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

 

Savaş Meydanı’nı Android cihazlardan indirmek için >>> https://buff.ac/4dvc

 

Savaş Meydanı’nı iOS cihazlardan indirmek için  >>> https://buff.ac/4dvd


Yorumlar