SAMURAI SHOWDOWN, THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’A GELMESİYLE DÜNYALAR ÇARPIŞIYOR

27.2.2020
dgmr

Netmarble Corp. THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’da yepyeni iş birliğinde SNK ile tekrar iş birliği  oluşturarak SNK ikonik Samurai Shodown dövüşçülerini sunuyor. Şubat 25’ten Mart 16’ya, KST, oyuncular oyuna girip, bu dövüşçüleri toplayabilir ve iş birliği bitmeden önce sınırlı süreli Samurai Shodown-temalı etkinliği tamamlayabilirler.

 

Haohmaru ve Nakoruru, Şubat 25 – Mart 16 arasında oyuncuların toplaması için mevcut olacaktır, aynı zamanda rakip dövüşçüler Genjuro ve Charlotte Mart 3 – 16 arasında mevcut olacaktır. Ayrıca Mart 10’da THE KING OF FIGHTERS XIV çeşidi Nakoruru toplamak için ayrıca mevcut olacaktır. Ek olarak oyuncular sınırlı zaman etkinliklerini tamamlayarak ek iki Samurai Shodown legacy savaşçıları, Tachibana Ukyo ve Amakusa toplayabilirler.

 

Güncellemeler ve oyun içi etkinlikleri şunları içerir:

 

 • Samurai Shodown Etkinlikleri
  • Super Görev – Oyuncular Tachibana Ukyo’yu toplayabilir ve dövüşçü için özel kartlar, ruhlar ve çeşitli gelişme eşyaları toplayabilirler.
  • Score Zindanı – Zindanı tamamlayarak, oyuncular affinity eşyaları ve diğer gelişim eşyalarının yanı sıra Amakusa için takas parası kazanacaklardır
  • Time Attack – Oyuncular Samurai Shodown dövüşçüleriyle sınırlı süreli Time Attack modunda oynayabilirler
  • Access Etkinliği – Samurai Shodown-temalı Savaş Kart biletleri, Altın, Ruh ve Gelişim Eşyaları günlük giriş ödülleri olarak alınabilir
 • Diğer Güncellemeler
  • Oyuncular özel Rulet Etkinliğinde ’98 Mai Shiranui toplayabilir
  • Epik Görev’in ek bir bölümü 4 Mart itibariyle mevcut olacaktır

 

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR oyuncuların düşman dalgaları, büyük baş düşmanlar ve rakip dövüşçü takımları ile savaştığı hızlı aksiyon içeren bir dövüş oyunu. Heyecan verici son teknoloji grafikler, canlı renkler ve akıcı animasyonlar daha da artıyor. Ek olarak bu oyun KOF’un ’94 ile XIV arası tüm oyunlardaki klasik dövüşçüleri, 130’dan fazla alınabilir dövüşçü, gelen etkinlikler ve TEKKEN 7 gibi iş birliği yapılan diğer oyunlarla oyunculara daha fazlası da sunulacaktır.

 

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR Google Play ve App Store üzerinden 175 ülkede indirilebilir ve İngilizce, Tayvanca, Endonezce, Tayca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Rusça ve Almanca dillerinde desteklenmektedir.

 

Daha fazla bilgi için, lütfen THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’ın websitesini ziyaret ediniz. Ayrıca, THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’ı Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Discord, Reddit, ve Netmarble.com’daki forum’dan takip etmenizi rica ederiz.


Yorumlar