Rakion’a Veda Zamanı 02.06.2017
joygame rakion mmo action veda 1

2009 yılından beri tutkuyla oynadığımız Rakion, 5 Haziran’dan itibaren kapanıyor. 

Joygame olarak sizlerle buluşturduğumuz ilk projelerden biri olan Rakion,  grafik kalitesi ve oynanış stiliyle zaman içerisinde yeni oyunların gerisinde kalsa bile, siz sadık oyuncularımızın desteğiyle bugüne kadar gelmeyi başardı. Şimdi, üzülerek de olsa Rakion’a veda zamanının geldiğini duyuruyoruz.

Kapanış sürecinde hiçbir oyuncumuzu mağdur etmemek adına, RNakit alımı ve yeni üyelik oluşturulması bugünden itibaren durdurulmuştur.  1 Nisan 2017 ve sonrasında çevirdiğiniz RNakitleri 9 Haziran 2017’ye kadar hesabınıza geri iade edeceğimizi ve  bizlerle birlikte Hounds oynamak isterseniz, sizi Hounds’ta hızlıca ilerletecek hediyeler hazırladığımızı bilmenizi isteriz. Detaylarını yakında duyuracağız.


Rakion, Joygame’deki pek çok çalışan için oyun sektöründeki ilk deneyimlerini elde ettikleri oyun, ilk göz ağrısı. Bu nedenle siz sadık oyuncularımıza bizlere öğrettikleri değerli bilgiler için de teşekkürü bir borç bilir, Rakion’a bu zamana kadar emek vermiş eski- yeni tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Birlikte başka maceralar yaşamak dileğiyle…

Yorumlar