Paris'te Dans Başkadır! 9.2.2018
d5ty

Paris'e gitmeye hazır mısın?

Dansın, müziğin, modanın, arkadaşlığın ve eğlencenin hiç bitmediği yer Mstar, şanslı bir oyuncusunu, dilediği bir arkadaşıyla birlikte Paris’e götürüyor.

 

 

 

 

Sen de 12- 18 Şubat tarihleri arasında oyunda alacağın her 50+6 Şans Pastası için bir çekiliş hakkı kazan, dilediğin bir arkadaşınla Paris seyahati kazanma şansı yakala!

 

Sadece 18 yaşından büyükler için olan bu yarışmaya katılmak için, https://joy.ac/4i5x sayfasındaki adımları takip ederek katılım formunu doldur, eğlenceyi Paris’e taşı!

 

Yarışmaya katılım koşulları ise şu şekilde:

1. Yarışma 12 Şubat 2018 tarihinde saat 00:01'de başlamakta ve 18 Şubat 2018 23:59'da sona ermektedir. 

2. Yarışmaya katılımda 18 yaş sınırı vardır.

3. Yarışma sırasında kullanıcılardan alınan bilgiler, aktiviteye dahil olan partiler dışındaki 3. partiler ile paylaşılmayacaktır.

4. Katılımcıların yarışmaya katılırken paylaştıkları bilgilerin doğruluğu kendi sorumluluklarındadır. Adres ve/veya telefonu doğru olmayan katılımcılar, yarışmada seçilmelerine rağmen paylaştıkları bilgilerle kendilerine 3 iş günü içerisinde ulaşılamadığı durumda, haklarından vazgeçmiş sayılacaklardır.

5. Yarışma ödülleri kazanan 1 kişiye verilecektir.

6. Yarışmayı düzenleyen Joygame / SHR İnteraktif Servisler Ltd. Şti.'nin yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Değişimlerle ilgili bilgilendirmeler blog, websitesi ya da resmi sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.

Yorumlar