Paramanya, oyuncularını Haziran Güncellemesine çağırıyor!

11.6.2021
f61t

Paramanya, Haziran ayına yeni bir güncelleme ile başlıyor. Oyuncularına birbirinden güzel etkinlikler sunarken ödüller de dağıtacak. Haziran Güncellemesi ile oyuna yeni başlayan ve yeni bir karakter kartı elde etmek isteyen oyuncular için özel bir etkinlik hazırlandı. Buna göre, 9 Haziran’dan 7 Temmuz’a kadar olan süre boyunca oyuncular, mağazadan kart paketi satın alarak ‘Etkinlik Kartı’ temalı kartları topladıklarında S+ Kirin ya da S+ Black Maia kartlarından biriyle takas edebilecek. Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca etkinlik sonunda 300er elmas da kazanılacak.

 

Haziran Güncellemesi ile etkinlik zamanı

 

9 – 16 Haziran tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular 5li Premium Karakter Kart Paketi kazanabilecek. 16 Haziranda etkinlik tekrar aktif olacak ve 23 Hazirana kadar oyuncular tekrar ödül kazanma şansına sahip olacak.

 

Zaferler ile oyunu kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 3 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle;

 

3 Oyun/Oyna: 3lü Premium Kart Paketi

5 Oyun/Oyna: 50,000 Altın

10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp

 

Haritada gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 9 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında her Çarşamba saat 22:30dan 00:30a kadar Gizli Altın Etkinliğini bekleyecek.

 

Paramanya, tüm oyuncuları mutlu edecek ödülleri ve bonusları Dükkana da yansıtıyor. 

 

Uzayın derinliklerinde yolculuğa çıkıp saklı ödülleri keşfetmek isteyen oyuncular ise 9 Haziranda açılacak Uzay Seyahatini sabırsızlıkla bekliyor.

 

Paramanya iOS ve  Android cihazlarda oynanabilir. Paramanya hakkında daha fazla bilgi için: https://www.paramanya.net/

 


Yorumlar