Oyun Bağımlısı Erkeklerin Evlenilecek Erkekler Olduğunun 5 Kanıtı 24.12.2017
cvkx

Oyun bağımlısı erkekler zamanla kendilerine has yetenekler edinirler. Bu yetenekler hem oyunlarda hem günlük hayatta onların aranan adam olmalarını sağlar. Hatta öyle ki oyun bağımlılığı sayesinde kazanılan bu yetenekler onları, iyi bir aile babası ve ideal bir eş kıvamına getirebilir.

 

1- Evdeki sorunlar artık vız gelir

Klavye ustası olan bu oyun bağımlısı erkek kişisi, parmaklarıyla klavyede dans etmekten, aynı anda 62 tuşa birden basabilmekten dolayı müthiş maharetli ellere sahiptir. Çivi çakılması mı gerek? Çağırın çaksın. Masaj mı yapılacak? Çağırın yapsın. Perde mi asılacak? Çağırın assın. Hatta bu üç eylemi arka arkaya yaparsa ona kombo ödülü vereceğinizi söyleyin. Emin olun en kısa sürede üçünün de üstesinden gelecektir.

 

2- Sabır ve kararlılıkta okyanus gibilerdir

Oyun bağımlısı erkek deyince aklınıza hep keyfi yerinde, gülerek oyun oynayan bir erkek gelmesin. Yeri geliyor bir level atlamak için aynı yeri 10 defa oynamak zorunda kalıyorlar. Yeri geliyor bir eşyaya sahip olabilmek için haftalarca oyun parası biriktiriyorlar.

 

Bu cefakar erkekler hedeflerine ulaşma konusunda o kadar başarılı, o kadar kararlıdırlar ki şaşırırsınız. Hele sabır konusunda... O erkek ki 1 level almak için aynı canavara 10 defa kesilmiş, aynı zindana 25 defa girmiştir. Sizin 4.5 saatlik makyajınız, 2 saatlik kıyafet denemeniz onu yıldırabilir mi hanımlar?

 

3- Sadıktırlar

Bir erkek oyun bağımlısıysa oyundan kafasını pek kaldırmaz. Arkadaş ortamı da erkek kankalarından oluşur. Bayağı halı saha takımı gibi gezerler. Bir kadının olabileceği son ortam da halı saha ortamıdır. O yüzden aldatmazlar, sadıktırlar.

 

4- İçlerindeki çocuğu sonsuza kadar yaşatırlar

Onunla asla sıkılmazsınız. Bazen şımarık, bazen neşe dolu, bazen huysuz, bazen tatlı bir çocuk gibi davranabilirler. Özellikle sevdiği oyunda onu yenerseniz hırçınlaşıp surat asabilir; bir süre sessizliğe gömülebilirler. Hem oyun bağımlısı yetişkin bir erkek olarak hem de derinlerde hala bir çocuk olarak oyun, onlar için gurur meselesidir.

 

5- İdeal bir baba profilidir

Çocuğunuz olduğu zaman onun dilinden anlayan bir babası olacak. Oyun bağımlısı bir babaya sahip olan çocuk, kendine bir oyun arkadaşı aramak zorunda kalmadan babasıyla devamlı eğlenceli vakit geçirebilir. Hatta oyunda kapışırken kontrolü kaybedip kendi çocuğunu yenerek önce sevinip, sonra çocuğunun üzüntüsünden ötürü onun kazanmasına izin verecek kadar da yufka yüreklidir.

Yorumlar