Örümcek Adam, Marvel Future Fight'ın Yeni, Evden Uzakta Güncellemesinde Tehditlerle Boğuşuyor!

4.7.2019
joygame mobile action rpg oyunu marvel future fight spider man

LOS ANGELES (2 Temmuz, 2019) – Netmarble Corp.'un popüler Süper Kahraman mobil oyunu MARVEL Future Fight'a bugün yeni Örümcek Adam: Evden Uzakta güncellemesi eklendi. Güncelleme, Marvel Studios'un yaklaşmakta olan filminin temasına sahip yeni karakterler, kostümler, savaşlar ve başka iyileştirmeleri içeriyor.

Örümcek Adam, dünyayı yeni tehditlerden kurtarmak için öne çıktığı yeni, Örümcek AdamEvden Uzakta güncellemesinde MARVEL Future Fight kötü adamları arasına üç yeni karakter katılıyor; Molten ManHydro-Man ve Electro.

Ayrıca Mysterio için de film temalı yeni bir kostüm geliyor. Örümcek Adam bu güncellemede, Örümcek Adam: Evden Uzakta temalı kostüm ile Gizlilik Kostümü'ne kavuşuyor. Ajanlar ayrıca Örümcek Adam 2099'un Yepyeni, Bambaşka kostümüyle de savaşa girebilecekler.

Yeni karakter ve kostümlerin yanı sıra Örümcek Adam: Evden Uzakta temalı üç yeni bölüm, arka plan ve Efsanevi Savaş da eklendi.

Kategori-3'e yükseltilebilecek Doktor Strange için yeni nihai yetenekler eklendi. Dahası, r Molten Man, Hydro-Man, Electro, Mysterio, Örümcek Adam 2099, Akbaba, Kum Adam, Gergedan, Kertenkele ve Avcı Kraven için 'Potansiyelini Keşfetme' özelliği açıldı.

Bu güncelleme aynı zamanda Uru Büyüme Sistemi'ne de yenilikler getiriyor. Ajanlar artık 6-yıldız seviyesindeki Uruları birleştirerek 'Özel Uru' elde edebilecek.

MARVEL Future Fight'a eklenen diğer iyileştirmeler:

  • Ajanlar artık Saha Etkinliği günlük giriş sınırlarından bağımsız olarak 'Savaş Antrenmanı'na katılabilecek.
  • Karakter ekipmanı +15 seviyesinden itibaren kristallerle güçlendirilebilecek
  • Ajanlar Stark'ın İkmal Sandığını artık ayda bir kez alabilecek.

MARVEL Future Fight kısa süre önce dördüncü yıl dönümünü dünya çapındaki 100 milyon oyuncusuyla kutladı. Oyun, dünya çapında App Store® ve Google Play™ 'den indirilebilir.

Daha fazla bilgi için lütfen http://marvelfuturefight.netmarble.com adresini ziyaret edin.


Yorumlar