Ölüler Armadası 20.07.2017
seafight_oluler_armadasi_oyna_haber

Ölüler Armadası ile çarpış! Bill Ballard ile Loreena Barrett, yaşayan ölüler tehdidine meydan okurken kendilerinin yardımına koşan tüm kaptanları ödüllendiriyorlar. 20 Temmuz'dan 31 Temmuz'a dek yeni Epik Salgın Hastalık Kutusunu ele geçir ve okyanusun dalgaları üzerinde seyreden öteki kaptanlara hastalık bulaştır.

Atılacağın tehlikeli serüvende işine yarayacak olan Vudu Bebeği, Yeniden Etkinleştirme Büyüsü ve Ruh Hırsızı gibi bir sürü sihirli desteği ve Durdurulamaz nesnelerini stokla. Hatta, bir yandan bağışıklığını arttırmaya yarayan bir yandan da en azılı düşmanlarına veba hastalığı yayan yepyeni Cerrah'ın Suratı nesnesini de kazanabilirsin! Bu nesneler özellikle; en ürkütücü Etkinlik NPC'lerinden Vudu Puanı sızdırma imkanı veren, Ruh Yiyici Cephanesi kullandığın zamanlar işine yarar.

Güçlükle elde ettiğin kazancını harcayarak Karaborsa'ya hücum etme imkanı sunan ruh ödülleri de bol miktarda mevcut. Dahası da var: her sunucudaki en cesur korsan, seçkin ve güçlü Göklerin İntikamcısı gemi modelini kazanacak!

Yorumlar