Fishing Strike İçin Ön Kayıtlar Başladı 7.2.2018
d52d

iOS ve Android İçin Heyecanlı Bir Balık Tutma Oyunu!

Dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp, mobil cihazlar için hazırladığı yeni balık tutma oyunu Fishing Strike oyuncuları için önkayıtları bugün başladığını duyurdu.

 

 

Oyunun yayınlanacağı güne kadar geçecek sürede oyuncular, aralarında kaliteli bir tekne, Ahşap Kamış Olta Seti ve Platin Şans Kutusu da bulunan çeşitli oyun içi ödüller kazanacaklar. Tüm ödüller, Fishing Strike şubat ayı içinde iOS ve Android’te yayınlanacak.

 

Oyuncuların dünya çevresinde en iyi balıkları yakalama umuduyla olta sallayacağı Fishing Strike, yepyeni ve hiper gerçekçi bir mobil balık tutma deneyimi sunuyor. Oyun, avcı ile balık arasında, avcının eşsiz yetenekleri ile ekipmanların çok büyük bir rol oynadığı dinamik bir oyun stiline sahip.

 

Geleceğin Teknolojisi VR ve AR Bir Arada

Virtual Realty (VR) ve Augmented Reality (AR) teknolojilerini destekleyen ilk balık tutma oyunu olması ile oyunculara kendi akvaryumlarını VR ve AR odunda izleme olanağı sağlıyor. Dahası, eşsiz bir Akıllı Görüş sistemi sayesinde su altında dinamik görseller sunarak temiz sularda oyuncuların tutacakları balığı seçmelerine yardımcı oluyor.

 

Wemade Plus tarafından geliştirilip Netmarble Games Corp. tarafından yayınlanan Fishing Strike, tüm dünyada (Çin hariç) Şubat ayında Apple App Store ve Google Play aracılığıyla indirilebilecek.

 

Fishing Strike hakkında daha fazla bilgi ve yepyeni tanıtım videosu, bir mini oyun ve karakterler ile balıkların tanıtımını içeren önkayıt için http://fishingstrike.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  

Yorumlar

ÇOK YAKINDA!