MStar’a Gösterişli Villa Eklendi

24.5.2018
dh6t

Netmarble Games tarafından sunulan ücretsiz dans, eğlence ve arkadaşlık oyunu MStar, 16 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanan yeni güncellemesiyle oyuncuların hayallerini süsleyen Gösterişli Villa’yı oyuna ekliyor. Uzun zamandır talep edilen iki katlı bu villanın geniş bir bahçesi de var. Üstelik villa, birbirinden şahane yeni ev ve bahçecilik eşyaları ile birlikte geliyor.

 

Açık Hava Sineması ve Jakuzi Keyfi

 

Bu eşyalardan en ilgi çekici olanı Açık Hava Sineması… Bu eşyayı villanın bahçesine koyan oyuncular açık havada sinema keyfine kavuşacak. 4 Kişilik Jakuzi adlı eşya da hem villanın konforunu artıracak hem de yaz sıcaklarında bunalan oyuncuları ferahlatacak.

 

Yeni güncellemeyle MStar’a uzun bir aradan sonra 2 yeni manzara ekleniyor. “Bir Bahar Sabahı” gündüz manzarası ve “Bir Bahar Akşamı” gece manzarası villa keyfine huzur katacak.

 

Oyuncular yeni gelen ev, manzara ve bahçecilik eşyalarından, bu eşyalar için özel hazırlanan “sınırlı süre için geçerli” kampanyalı paketlerden kullanarak faydalanabilecek.

 

Ramazan’a Özel İçerikler

 

Ramazan ayı boyunca Sahur Sofrası ve İftar Sofrası içerikleri de oyunda aktif olacaklar. Ramazan temalı eşyalar, bir ay boyunca AVM’de bulunabilir.

 

Oyunla ve yeni güncellemeyle ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız. MStar’ı indirmek için tıklayınız.

 


Yorumlar