MStar'dan Romantik Yenilikler

21.9.2018
mstar guncelleme yuzuk kanat

Sana çiftinle en romantik anları yaşatacak yeni yüzük,  “Mavi Tiara Çift Yüzüğü Paketi” şeklinde satışa sunuldu. Yüzük aynı zamanda 4 farklı efekte sahip. Efektlerini dilediğin renk seçeneğiyle kullanabilir ve çiftine hediye edebilirsin. Merak edenler için, yüzük paketinin fiyatı 130.000 MNakit. Eğer şık ve romantik bir evlenme teklifi etmek istiyorsan bizce bu yüzük tam sana göre!

                                                   

HipHop Pozu Sınırlı Süre için AVM’de!

 

AVM’de bulunmayan ve çok rağbet gören HipHop Pozu yalnızca bir haftalığına AVM’ye eklendi. 50.000 MNakit karşılığında bu poza sahip olabilirsin. Bu pozun severleri için altını çizelim. Poz sınırlı süre için AVM’de. Eğer sen de HipHop Pozu’na sahip olmak istiyorsan acele etmelisin deriz.

 

Uçuran Kanatlar Artık AVM’ye Eklendi

 

AVM’de bulunmayan bir diğer eşya Uçuran Kanatlar ise kalıcı olarak AVM’ye eklendi. Önceleri yalnızca Çevir Kazan fırsatları sayesinde elde edilebilen bu kanatlara artık AVM’den direkt olarak ulaşabilirsin.

Kanat isimleri ise şu şekilde:

Uçuran Kanat - Mint (K)

Uçuran Kanat - Pembe (K)

Uçuran Kanat - Mint (E)

Uçuran Kanat - Pembe (E)

 

Etkinlik Bileti Yenilendi!

 

AVM’de yer alan Etkinlik Bileti’nin 30 günlük içeriği yenilendi. Bu bilet sadece 2 haftalık bir süre içerisinde dükkandan satın alınabilir. Sonrasında bu biletin AVM’de bulunmayacağını da belirtelim. Bileti satın alman halinde 30 günlük bir takvimin olacak, bu takvime göre 30 gün boyunca oyuna girerek her gün farklı hediye kazanacaksın. Bu arada bu hediyeler arasında AVM’de bulunmayan eşyalarda yer alıyor. Biletin fiyatı ise yalnızca 10.000 MNakit olarak belirlendi.

 

Haftanın İndirimi

 

Haftanın indirimi yoğun istek üzerine saçlarda uygulandı. Belirli saçlarda %50’ye varan indirimlerle saçlarında bir yenilik yapmak için tam zamanı!

İndirimleri ve tüm bu yeniliklerin detaylarını incelemek için buraya tıkla.

MStar'ı Facebook'tan takip etmek için buraya tıkla.


Yorumlar