MStar'da Sonbahar Modası

28.9.2018
dlom

MStar'da son moda kıyafetler keskin çizgileriyle sert bir imaj yaratacağa benziyor!

Bu sezon deri kıyafetler oldukça ön planda. Sonbaharın vazgeçilmezi deri ceketlerin yanı sıra deri pantolon ve elbiseler tercih ederek trendi yakalayabilirsin.

 

 

Leopar tutkunları bu habere sevinecek!

Leopar ve zebra desenleri vahşi çizgileriyle, pantolondan cekete her türlü kategoride vitrinlerde yerini aldı.

 

 

Dış giyimde ise pelerin rüzgarı esiyor!

Tam kalıp ya da bol ve geniş seçeneğiyle dilediğin şekilde tercih et. Eğer rahatlık senin için ön plandaysa, pelerin tercihi tam sana göre!

 

Üstü üste iki ceket modası!

Hem cool hem şık ol! Hem de trendi yakalayacağın bu modayla tarzını boyutlandırabilirsin. Bize kalırsa sonbahar için oldukça ideal  bir seçim deriz.

 

Sonbaharın renkleriyle bütünleş!

Sonbaharın vazgeçilmez renkleri yine toprak tonları oldu!

Kiremit renkleri ve toprak tonları yine sonbahar giyim ve makyaj tercihlerinde ilk sırayı koruyor. Bu sıcak renkler sonbaharın renkleriyle bütünleşmeye devam ediyor.

 

MStar Sonbahar Saç Modası

Retro geri dönüyor!

“Saçlarım çok kabarıyor” diye üzülüyorsan artık dert etme. Çünkü bu sezon kabaran saçlar moda oluyor. Retro saç kesimleri, kabarık saçlarla bütünleşerek nostaljiyi günümüzde yaşatacak. Biraz cesaretle son modayı saçlarında da yakalayabilirsin.

Buna cesaretim yok diyenlere önerimiz ise vazgeçilmez örgü modelleri. İster saçını ör ve topuz yap, ister uzun uzadıya ör ya da dağınık bir örgü yap. İnan hepsiyle tarzı yakalamış olacaksın!

 

Yok bu da bana göre değil diyorsan, o zaman şimdilerde de popülaritesini koruyan saç aksesuarlarını öneririz. Kendi saç stiline uygun aksesuarlarla saçlarına hareket katabilirsin. Böylece birbirinden farklı ve renkli aksesuar seçenekleriyle saçlarında ihtişam hiç bitmeyecek!

 

Son moda yeniliklerden haberdar olmak için MStar'ı Facebook'tan takip et! Takip etmek için buraya tıklayın.

 


Yorumlar