Mobil RPG Seven Knights, Popüler Dövüş Oyunu STREET FIGHTER V ile Güçlerini Birleştiriyor 24.03.2017
sevenknights_streetfighter_haberi

Netmarble, mobil RPG Seven Knights’ın CAPCOM’un efsanevi dövüş oyunu STREET FIGHTER V ile ortak bir çalışmaya imza attığını duyurdu.                 

STREET FIGHTER serisinin en yeni üyesi olan ve CAPCOM’un Şubat 2016’da piyasaya sürdüğü STREET FIGHTER V, oyuncuların birbirleriyle rekabet ettiği popüler bir dövüş oyunu.

Takımların yıldızı olacak 5 karakter

Bu güncellemeyle birlikte Seven Knights’a, STREET FIGHTER V’in popüler karakterleri RYU, CHUN-LI, KARIN, NECALLI ve AKUMA katılıyor. Hareketleri ve dış görünümleri orijinallerine uygun olarak tasarlanan bu beş karakter, beş ve altı yıldız versiyonlarıyla takımların yıldızı olacak ve oyunlar arasındaki işbirliğinin önemini vurgulayacak.

Oyuncular karakterlerin hikayesini rehberden öğrenebilecekler ve bu işbirliğine özel olarak tasarlanan kostümler sayesinde oyunu daha da eğlenceli hale getirebilecekler.

STREET FIGHTER V kahramanları hediye

Bu işbirliğinin şerefine Netmarble, 23 Mart 2017 tarihinden itibaren iki hafta sürecek olan bir etkinlik düzenliyor ve oyuna giriş yapan tüm oyunculara 5 Yıldız STREET FIGHTER V Kahraman Çağırma Bileti hediye ediyor.

Arena, Macera ve Kale Kuşatması gibi çeşitli oyun içeriklerine katılanlar 5 Yıldız STREET FIGHTER V Kahraman Seçici’nin yanı sıra her çeşit ekipman ve gelişim malzemesi olan elementler de elde edebilecek.

Bu işbirliğinin şerefine Seven Knights, önümüzdeki iki hafta için toplam üç zindan açacak ve tüm katılımcılara işbirliği karakterleri için aksesuarlar verecek.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz: http://sevenknights.netmarble.com

Yorumlar