Mobil Oyun Severlere Özel Telefon 6.12.2017
cu0g

Eğer bir oyun tutkunuysanız Razer'ı mutlaka duymuşsunuzdur. Kulaklıklar, klavyeler, fareler ve benzeri oyun ekipmanlarını da test etmiş ya da incelemelerini okumuşsunuzdur. Razer, öncelikle oyun oynamak için tasarlanmış bir telefon üretti ve mobil pazara giriş yaptı. Razer’la ilgili bildiğimiz bir şey varsa o da mükemmel ürünler üretmek için yüksek kaliteli bileşenler kullanıyor olmalarıdır.

 

mobil-oyunlar-icin-telefon

 

Razer, söz konusu bir oyun telefonu olunca da aynı yaklaşımı kullanmış. 120Hz ultraMotion ekranı 5,7 inç boyutunda dizayn edilmiş. Bu ekran dizaynı, akıllı telefonların bir bilgisayar ekranı kadar yineleme hızına sahip olması ve gözü yormaması demek.

 

Razer’ın Telefonu Hakkında Bilmeniz Gereken Diğer Özellikler

Yalnızca dış görünüşü değil, iç donanımı da kusursuz. İşlemcisi Qualcomm Snapdragon 835; ve bu işlemci istediğiniz her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlıyor. İşlemci, parlak performansının dışında şarjınızı da mümkün olabildiğince tasarruflu kullanıyor. Bataryasının gücü konusundaysa, 4000 mAH’lık gibi sizi bütün gün götürecek bir pil hücresine sahip.

 

mobil-oyunlar-icin-telefon-1

 

Telefonun arka yüzünde 12 MP ve UHD 4K çıkış çözünürlüğü olan çift kamera var. Ön kamera ise 8 MP. Razer, ses konusunun oyuncular için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu yüzden ön uçtaki stereo hoparlörleri bir DAC ses adaptörü ile desteklemiş. Cihaz, Android ile çalışıyor fakat istediğiniz takdirde bunu değiştirebilirsiniz. Nova Launcher Prime adlı aracı edinerek telefonu tamamen kendi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak düzenleyebilirsiniz.

 

Razer'ın Telefonunda Denemeniz Gereken Oyunlar

Razer, oyuncuları düşünerek onlar için işleri kolaylaştırmış ve yeni cihazı için Netmarble, Bandai Namco gibi şirketlerle ortaklıklar kurmuş. Razer’ın yeni telefonunda tam randımanlı oynayabileceğiniz oyunların başında Netmarble’ın Lineage 2: Revolution oyunu geliyor. Lineage 2: Revolution incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

Yorumlar