MARVEL Future Fight Süper Kahraman İkilisi: ANT-MAN ve WASP

11.7.2018
di4t

LOS ANGELES (3 Temmuz 2018) - Marvel Stüdyoları'nın heyecanla beklenen filmi Ant-Man and the Wasp'ın 6 Temmuz'da vizyona girmesinden hemen önce, Dünya'nın en hızlı büyüyen mobil oyun firması Netmarble Corp., mobil cihazlar için ürettiği RPG oyunu MARVEL Future Fight için gelecek oyun içi Ant-Man and The Wasp içeriklerini  duyurdu.

 

Android ve iOS cihazlarda 3 Temmuz'da geçerli olacak en son güncellemede Marvel çizgi romanlarının sayfalarından çıkan üç yeni karakter ve dört yeni kostüm geldi:

 

  • Goliath: Hank Pym'in laboratuvar ortağı Bill Foster, kahraman Goliath olmak için Pym Partiküllerini kullanarak bedenini ve gücünü artırıyor.

 

  • Hayalet: Çok zeki bir casus, mucit ve patlayıcı uzmanıdır. İstediği zaman dokunulmaz olmasına olanak veren bir kostüm giyer.

 

  • Wasp: Hank Pym'in kızı Nadia Van Dyne, yeni Wasp olmak için Ant-Man Kıyafetini geliştirdi. Enerji şuaları atabilir, uçabilir ve boyutunu küçültebilir.

 

  • Yeni Kostümler: Gelecek olan yeni filmden esinlenilen Ant-Man, Wasp ve Ghost kostümleri, ayrıca hem Ultron hem Hank Pym'in özelliklerini birleştiren bir Dev Adam Ultron Pym kostümü

 

Güncelleme, ayrıca Efsanevi Savaş moduna Ant-Man and the Wasp'tan esinlenilmiş iki yeni bölüm de geldi. Hayalet karakteriyle Hank Pym'in laboratuvarına girebilirsiniz ya da Ant-Man olarak Hayalet ile savaşabilirsiniz. Ayrıca oyuna ile kez olarak İttifak Akınları da geliyor, böylece oyuncular birlikte çalışıp güçlü Akın Baş Düşmanlarını yenerek daha iyi ödüller alabilecek.

 

Oyuncular, son güncelleme ile birlikte ayrıca  Kategori-3 geliştirmeleri ve Thor ile Ant-Man için yeni nihai yetenekler gibi diğer değişikliklere de erişebilecek.

 

MARVEL Future Fight, kısa bir süre önce üçüncü yıldönümünü kutladı ve Dünya'nın her yerindeki 84 milyondan fazla oyuncusu için oyun içi etkinlikler düzenledi. Oyun, şu anda App Store® ve Google Play™ üzerinden Dünya'nın her yerinde oynanabilir.

 

App Store®: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-future-fight/id955705796

Google Play™: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb


Marvel Future Fight hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://marvelfuturefight.netmarble.com adresini ziyaret edin.


Yorumlar