LINEAGE 2: REVOLUTION’DAN 5 KİŞİYE 24K ALTIN HEYKEL

16.3.2020
djic

Sadece Türk oyuncular için geçerli olan etkinlikte +40 Silah Güçlendirme yapan ilk oyuncu, +40 Zırh Güçlendirme yapan ilk oyuncu ve +40 Aksesuar Güçlendirme yapan ilk oyuncu belirlendi.

 

Oyuncularımızın isimlerini aşağıda görebilirsiniz:

SLauGHTeR (Antharas)

JrOdin (Gunter)

SYK0@ (Antharas)

 

Listede ismi bulunan oyuncuların, 17.03.2020 tarihi itibariyle 14 gün içinde Müşteri Destek aracılığıyla oyun ekibiyle iletişim kurması gereklidir. Aksi takdirde ikinci sıradaki kişiler hediyeyi almaya hak kazanacaklardır. Oyuncularımız https://help.netmarble.com/ bağlantısını kullanarak talep oluşturabilir ve hediye teslim şartlarını görüşmek üzere bize ulaşabilir. Hediyenin teslim edilebilmesi için Müşteri Destek üzerinden iletişim kurulması zorunludur.

 

Kalan 2 heykel için kazanma şansınız hala devam ediyor. 440 seviyeye ulaşan ilk iki oyuncumuz da birer adet 24K Altın Heykel kazanacak.

Katılım şartları;

-Sadece Türkiye’de ikamet eden oyuncular katılabilecektir.

-Etkinlik periyodu, 12/02 güncelleme sonrasından oyuncular aşağıdaki kriterlere ulaşana kadar devam edecektir. Kriterlere ulaşan oyuncuları tespit edebilmek adına, her ayın 12’sinde oyun içi veriler kontrol edilecek ve kazandığı tespit edilen oyuncularla iletişime geçilecektir.

-Aşağıdaki kriterlere ulaşan oyuncular bir adet Altın Heykel kazanacaktır:

440 seviyeye ulaşan ilk iki oyuncu.


Yorumlar