LINEAGE 2: REVOLUTION’DAN 5 KİŞİYE 24K ALTIN HEYKEL

12.2.2020
lineage 2 revolution altinheykel

Netmarble'ın MMORPG türü rol yapma oyunu Lineage 2: Revolution’dan bir ilk! Yeni güncelleme ile beraber 12 Şubat’ta başlayacak etkinlikle 24K Altın Heykel kazanma şansı oyuncuları bekliyor!

              

Etkinliği kazanan tam  5 oyuncuya 24K Altın Heykel ödülü verilecek. Bu heykel sadece Lineage 2: Revolution oyucularına özel olarak üretilmiştir. Eğer siz de dünya üzerinde yalnızca 5 adet bulunan heykellerden birinin sahibi olmak istiyorsanız Lineage 2: Revolution’a girin ve aşağıda şartları yerine getiren ilk 5 oyuncudan biri olun!


(Bu heykeller 24 ayar altın kaplama ile üretilmiştir.)

 

 

 

Katılım şartları;

  • Sadece Türkiye’de ikamet eden oyuncular katılabilecektir.

Etkinlik periyodu, 12/02 güncelleme sonrasından oyuncular aşağıdaki kriterlere ulaşana kadar devam edecektir. Kriterlere ulaşan oyuncuları tespit edebilmek adına, her ayın 12’sinde oyun içi veriler kontrol edilecek ve kazandığı tespit edilen oyuncularla iletişime geçilecektir.

-Aşağıdaki kriterlere ulaşan oyuncular bir adet Altın Heykel kazanacaktır:

  • +40 Silah Güçlendirme yapan ilk oyuncu,
  • +40 Zırh Güçlendirme yapan ilk oyuncu,
  • +40 Aksesuar Güçlendirme yapan ilk oyuncu,
  • 440 seviyeye ulaşan ilk iki oyuncu.

 

Tüm oyuncuların elde etmek isteyecekleri bu özel heykellerden birini kazanabilmek için şartları yerine getiren en hızlı oyuncu olmalısınız! Unutmayın, sadece en başarılı ve en hızlı oyuncuların elde edebileceği altın bir heykel için savaşıyorsunuz! Boş şans!

 


Yorumlar