Lineage 2: Revolution’da Merakla Beklenen İş Birliği

5.9.2018
dlkl

Dünya çapında hızla gelişen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, sevilen MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için Asya’nın en bilinen oyunlarından biriyle sürpriz bir iş birliği yaptı.

 

 

 

 

Bu iş birliği ile birlikte, “Etkinlik Zaman Yarığı - Facia Kalesi" isimli yeni bir zindan, etkinlik süresince oyunculara açık olacak. Dört farklı zorluk derecesi seçilen zindanda, her seviyeden ve deneyimden oyuncular beş kişilik gruplar oluşturarak yeni baş düşmanlara karşı savaşacak ve Ay Işığı Lejyonerleri’ni kurtaracak. Bu zindan etkinliğine ek olarak, yeni bir silah kostümü Lineage 2: Revolution ve sürpriz partnerinin işbirliğini kutlamak için hazır olacak.

 

Bu güncelleme ile “Ejder Sharly” isimli binek de oyuna eklenecek. Bu sevimli, yumurta şeklindeki binek “Ejder Sharly Çağırma Taşı” aracılığıyla çağırılacak ve karakterin dış görünüşünü kullanıldığında değiştirecek. Ek olarak, Şato Kuşatması’nda zaferler için özel bir ödül, bu güncelleme ile oyuna ekleniyor. Şato Kuşatması’nın kazananları ödül olarak elde edecekleri “Gezgin Savaş Borusu” ile Gezgini çağırabilecekler.

 

Daha fazla bilgi için Lineage 2: Revolution resmi websitesini ve sayfasını Facebook ziyaret edin.


Yorumlar