Lineage 2 Revolution Nasıl İndirilir? 4.12.2017
csp6

Android ve IOS'ta Lineage 2: Revolution'ı nasıl indireceğinizi bu yazımızda anlattık. MMORPG türündeki oyunumuz tüm platformlar için ücretsiz indirilebilir. 

 

 

Lineage 2 Revolution IOS'ta Nasıl İndirilir?

IOS (IPhone) işletim sistemi için Lineage 2: Revolution indirmenin ilk adımı AppStore bağlı bir Google hesabınızın olması. Google hesabınızı AppStore’a bağladıktan sonra, AppStore’a girerek arama kısmına Lineage 2: Revolution yazın ve çıkan Netmarble kaynaklı oyunu indirmeye başlayın.

 

Lineage 2 Revolution Android'te Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemi için için Lineage 2: Revolution indirmek istiyorsanız öncelikle Google hesabınız ile Google Play’de oturum açmanız gerekiyor. Daha sonra Google Play Store’a giriş yaparak arama kısmına için Lineage 2: Revolution yazın ve çıkan Netmarble kaynaklı oyunu indirmeye başlayın.

 

Lineage 2 Revolution BlueStacks'te Nasıl İndirilir?

Lineage 2: Revolution her ne kadar mobil bir oyun olsa da bilgisayarda oynamak isteyenler için böyle bir seçenek de mevcut! Lineage 2: Revolution’ı bilgisayarda oynamak için öncelikle BlueStacks uygulamasını buradan indirin. BlueStacks Android tabanlı oyunları bilgisayar ortamında çalıştırmak için geliştirimiş bir emülatördür. BlueStacks’i indirip yükledikten sonra tıpkı Android cihazınızdaki gibi Google hesabınızla BlueStacks’te oturum açın. Bu işlemi yaptıktan sonra Google Play Store’a girerek arama kısmından Lineage 2: Revolution’ı aratın ve Netmarble kaynaklı oyunu indirin.

 

Lineage 2: Revolution IOS, Android ve BlueStacks’te Nasıl İndirilir?

Netmarble yapımı olan Lineage 2: Revolution’da sizlere Unreal Engine 4 oyun motoru ile gerçekçi grafikler sunuyoruz. MMORPG türündeki oyunumuz tüm platformlar için ücretsiz indirilebilir. Konu olarak bir bütün içerisinde anlamlı ve derin bir hikayeye sahip. Bu hikayeyi de oyuna başlarken kısa hikayeler halinde görebilirsiniz.

 

Oyundaki savaş ve klan sistemi toprak hakimiyeti üzerine kurulu. Savaşlarda siz oyuncular olarak Ay Işığı Lejyonerleri’ni temsil ediyorsunuz ve karşınızda Karanlık Topluluğu var. Karanlık Topluluğu kara büyülerle dünyaya kaos ve korku imparatorluğu getirmek istiyor.

 

İnsan, Elf, Karanlık Elf ve Cüce olabileceğiniz Lineage 2: Revolution’da her karakterin kendine has yetenekleri ve silahları var. BlueStacks'ten Lineage 2: Revolution indirmek için hemen tıkla!

 

Oyun indikten sonra yapılacak olan güncellemeler biraz vakit alsa da buna değecek. Oyunun görsel kalitesi, derin hikayesi ve karakterleri sizi içine alacak.

 

Yorumlar