Knights Chronicle 500 Bin Ön Kayıt Aldı

25.5.2018
dhh2

Dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, mobil cihazlar için yeni tur bazlı RPG oyunu Knights Chronicle'ın, ön kayıtların başladığı geçtiğimiz haftadan bu yana 500 bin ön kayıt rakamına ulaştığını duyurdu.

 

 

Ön kayıtlar devam ediyor ve Knights Chronicle iOS ve Android cihazlar için bu yaz kullanıma sunulduğunda, kayıt yaptıran oyuncular hediye olarak Beyaz Şövalyelerin bir üyesi olan SSR dereceli 6 yıldızlı Rebecca, 1 milyon altın ve 200 elmas gibi oyun içi öğelere sahip olabilecekler.

 

Tam Teşekküllü Bir Mobil RPG

 

Knights Chronicle’ın öyküsü, konsol ve PC’lerdeki RPG deneyimleri ile aynı standartlarda etkileyici 3D grafikler ve modeller tarafından tam olarak desteklenecek. Oyundaki karakterlerin sesleri, tanınmış ses aktörleri tarafından seslendirilecek. Tam teşekküllü bir mobil RPG arzu edenlere, her bir kahraman için benzersiz pasif yetenekler ve her bir aşama için özel kurallar sunan Knights Chronicle, oyuncuların derin bir strateji kullanmasını ve katmanlı bir oyun oynamalarını sağlayacak.

 

Netmarble’ın Bölüm Direktörü Youngjae Park, “Knights Chronicle, bir RPG’nin nasıl en iyi şekilde yapılacağına parlak bir örnektir. Birçok kişinin de bizimle aynı fikirde olduğunu görmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Şimdiye kadar aldığımız ilham verici destek ile insanların mobil cihazlarında, nerede olurlarsa olsunlar yanlarında götürebilecekleri bir RPG deneyimi sunmaktan dolayı memnunuz.”

 

Anime Türünde Savaş Sahneleri

 

Knights Chronicle, sıra öğeler, güzel Japon animasyonlarından ilham alan savaş sahneleri ve etkileyici bir hikaye gibi konsollar için çıkan oyunlarda bulunan nitelikler sunuyor. 100’den fazla kahramanı içeren bu oyun, Theo ve arkadaşlarının, “Garniel” gezegeninin yok olmasını önlemek için gizli geçmişi çözmelerini anlatan macerayı takip ediyor.

 

Knights Chronicle 140 ülkede lansmana hazırlanıyor. Yepyeni bir teaser video ve karakter tanıtımları da dahil, Knights Chronicle hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ön kayıt web sitesini ziyaret edin: http://knightsgbweb.netmarble.com/.


Yorumlar