Göbeklitepe Haritası Wolfteam'de!

17.1.2019
dxcr

Tarihteki ilk uygarlık ve Türkiye'nin en büyük değerlerinden olan Göbeklitepe Haritası şimdi Wolfteam'de!

 

Şanlıurfa’da yer alan Göbeklitepe’de oyun oynamak her zamankinden daha heyecanlı ve keyifli. Tarihi havası ve engebeli yollarıyla mücadele ve aksiyon hiçbir zaman bitmiyor!

 

Ölüm Oyunu Modu’nda oynanabilen Göbeklitepe Haritası’nda oyuncularımıza Türkiye’nin tarihini yaşayabileceği gerçekçi bir harita vadediyoruz. Daha önce eklediğimiz Taksim ve Gaziantep Kalesi haritaları gibi, ileriki dönemler için de Türk kültürü ve geleneğimizin içinden haritalar eklemeye devam edeceğiz.

 

12 bin yıl önce inşa edilen ve keşfedilmesi ile yerleşik hayata geçiş tarihi hakkında bilinen tarihsel gerçekleri değiştiren Göbeklitepe’de çok sayıda yuvarlak yapı bulunmakta. Şu ana kadar bu yapıların sadece 6 tanesi gün ışığına çıkarılmış durumda, geri kalan yapıların da gün ışığına çıkarılması için çalışmalara devam ediliyor. Aynı zamanda UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine Alınan Göbeklitepe, insanlık tarihinin en eski yapılarının yer aldığı bir alan.


Türkiye’nin en önemli turistik merkezlerinden biri haline gelen Göbeklitepe, T şeklinde sütünların üzerinde yer alan 3 boyutlu figürlerle sanat tarihi açısından da çok büyük bir öneme sahip. Göbeklitepe, tüm ihtişamı ile artık Wolfteam’de! 

 

Sen de Göbeklitepe'de oynamak istiyorsan hemen Wolfteam'e gel!

İndirmek için buraya tıkla!


Yorumlar