EvilBane Kuzgunların Yükselişi‘ne Yeni Zırh 09.03.2017
evilbane_yeni_zirhlar_haberi

Netmarble Games, heyecan verici mobil aksiyon RPG EvilBane‘e Meltem Zırhı ile seviye sınırında artış sunan yeni bir güncelleme geldiğini ve bunları kutlamak için etkinlikler düzenlendiğini bugün duyurdu.

 

EvilBane‘in yeni zırh serilerinden olan Meltem Zırhı, geçtiğimiz günlerde oyuna eklenen Menzilli Silah için en dayanıklı savunma olacak. Karakter ve seviye başına olmak üzere toplam dokuz adet olan yeni Meltem Zırhı, düşman saldırılarına karşı savunma, düşmanların zırhını delme, saldırılardan hızlıca kaçınma ve düşmana verilen hasarı arttırma gibi güçlü özelliklere sahip.

 

Bunun yanında, karakterlerin ulaşabileceği en yüksek seviye 57’den 58’e çıkıyor ve yeni maksimuma ulaşan oyuncularsa başarım ödülü olarak 100 Cennet Taşı kazanacak.

 

Bu güncellemenin şerefine Netmarble, Meltem Zırhı ile Cennet Taşı hediye eden ve Günlük Akın’da üçüncü seviyeyi tamamlayanlara Epik-Destansı Büyülü Silah veren çeşitli kutlama etkinlikleri düzenliyor.

 

Netmarble ayrıca 28 Şubat’tan itibaren oyuna yirmi yediden fazla gün giriş yapan oyuncuları nadir bir eşya olan Epik Kanat Bileti’yle ödüllendirirken, günlük olarak giriş yapanlara da garantili olarak nadir eşya veren çekilişlere katılma hakkı sağlayacak.

 

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

 

App Store: https://itunes.apple.com/app/id996345745

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.ravgl

 

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar