EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne Sistem Güncellemesi ve Birinci Yıldönümü Etkinliği 27.04.2017
evilbane_1yil_donumu_etkinligi_haberi

Netmarble Games, heyecan verici mobil aksiyon RPG EvilBane‘e yeni bir sistem ile seviye yükseltme getiren ve birinci yıldönümü etkinliğini içeren yeni bir güncellemenin geldiğini bugün duyurdu.

 

Yeni eklenen Kutsanmış Ekipman Üretim Sistemi sayesinde, oyuncular ekipmanlarının özellik değerlerini arttırırken, sevdikleri özellikleri de koruyabilecekler. Kutsanmış ekipmanları kullanmak ise karakterlere özel görsel efektler ekleyecek. Şu anda kutsanabilir olan ekipmanlar Buzul Silahı ile Zırhı, Birinci Yıldönümü Ekipmanı ve Orakçı Kanatları olmakla birlikte, ekipman listesi belirli aralıklarla değişecek.

 

Ayrıca sınırlı bir süreliğine son derece zor olan Matera Kabus Modu oyuna ekleniyor. Bu bölümleri tamamlayan oyuncularsa Destansı ekipmanlar, Kutsanmış Ekipman Üretim Sistemi için malzemeler ve bol miktarda kristal ile Cennet Taşı gibi etkileyici hediyeler kazanacak.

 

Bunların yanında, Cila Taşı Akını’ndan ekipman üretiminde kullanılan Cila Taşı eşyaları elde edilebilecek. Bu eşyalar günlük olarak ve oyuncuların ulaştığı seviyeye göre verilecek. En yüksek karakter seviyesiyse 61 olacak ve bu yeni üst sınıra ulaşan oyunculara Destansı Buzul Yüzüğü hediye edilecek.

 

Netmarble EvilBane oyuncuları için bol miktarda ödül de hazırladı. 12 Mayıs’a kadar tüm oyuncular ilk giriş yaptıklarında beş Destansı Ekipman kazanacak. Bunun yanında bir giriş etkinliği düzenlenerek her gün Efsanevi Birinci Yıldönümü Yüzüğü’nden Cennet Taşı’na pek çok farklı hediye dağıtılacak. Peş peşe 10 gün giriş yapma görevini tamamlayanlarsa Efsanevi Kanat kazanacak.

 

Dahası, Kutsanmış Ekipman Üretim Sistemi kullanarak ekipmanlarını Destansı Seviye 30 ve 40’a çıkaran oyunculara Efsanevi Büyülü Silah ve 30 Cennet Taşı hediye edilecek. Günlük Akın, Matera Tapınağı, Günlük Zindan, Lonca Savaşı ve Macera oynayanlar da ekipman işlemek için malzeme elde edebilecek.

 

EvilBane oyun içi satin alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

 

App Store: https://itunes.apple.com/app/id996345745

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.ravgl

 

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar