EvilBane: Kuzgunların Yükselişi Yeni Kanatlar Ekipmanı 17.03.2017
evilbane_kanatlar_haberi

Netmarble Games, heyecan verici mobil aksiyon RPG EvilBane‘e yeni Kanatlar ve yeni Buzul Pelerini ekleyecek güncellemeyi duyurdu ve son güncellemenin gelişini kutlamak için bir etkinlik düzenliyor.

Pek çok EvilBane oyuncusu tarafından beklenen, yeni Kudretli Muhafız Kanatları ve Ölümcül Kanatlar’ın geldiği, toplamda 18 Kanat’ın duyurusu yapıldı, her karakter için (Luke, Kara ve Vango) ve her seviye için (Epik, Efsanevi ve Destansı) birer tane var. Kudretli Muhafız Kanatları savunma ağırlıklıdır ve dayanıklılık ile hızı yükseltir, Ölümcül Kanatlar ise güçlü saldırıları, hızı ve düşmana verilen hasarı arttırır.

Buzul Silahı ve Zırhı için uygun en güçlü ekipman yeni Buzul Pelerini, Tüm Element Direnci’ni ve güçlü yağma saldırılarını arttırır. Her karakter ve seviye için birer, toplamda 9 pelerin var.

Ayrıca karakter seviye limiti 58’den 59’a yükseltildi. Yeni limite ulaşan oyuncular bir Destansı Popüler Zırh Seçici kazanacak.

Bu güncellemeyi kutlamak için Netmarble, kanatlarını geliştirmeyi başaranlara Cennet Taşı ve Kanat eşyası veriyor. Epik ve Efsanevi Buzul Pelerinlerini seviye 30’a yükseltenler, sırasıyla 200.000 ve 500.000 altın kazanacaklar.

EvilBane tüm dünyada App Store® ve Google Play™ üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

App Store: https://itunes.apple.com/app/id996345745

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.ravgl

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar