Mobil Savaş Oyunu Savaş Meydanı'nın Ön Kayıtları Başladı! 6.12.2017
csvv

Netmarble Türkiye’nin, aksiyon ve heyecan dolu yepyeni mobil strateji oyunu Savaş Meydanı ile oyuncular özgün savaş teçhizatları ve askerleri kullanarak kendi birliklerini kurup savaş stratejilerini geliştirecek ve birliklerine komuta ederek zafer kazanacaklar.

 

Tamamen Türkçe içerik ve yerel karakterlerle oynanan Savaş Meydanı’na ön kayıtlar 5 Aralık 2017 tarihinde başladı. Ön kayıt yaptıran tüm oyuncular başlangıç hediyelerinin de sahibi olacak.

 

Yerel Kahramanların Komutanı Olun

Savaş Meydanı Topçu Onbaşı, Kenan Komutan ve daha birçok yerel karakterle kendi birliğinizi kurmanıza izin verirken, oyundaki rütbelerin de gerçek askeri rütbelere uygun olması oyuna ayrı bir heyecan katıyor.

 

Kendine özgü oynanış tarzı ve kart mekanikleri olan Savaş Meydanı, oyunculara hikaye modunda tek başına, PvP modunda ise eş zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı rütbe kazanmak için savaşma imkanı veriyor.

 

Savaş Meydanı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ön kayıt yaptırmak için websitesini ziyaret edebilir ve Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar