Derbi Heyecanı Wolfteam'de

21.6.2018
di1e

Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için düzenlenen ASUS Wolfteam Ligi’nde Mavi Sezon’un son haftası muhteşem bir derbiye sahne olacak. 1907 Fenerbahçe ile Galatasaray Espor takımları 22 Haziran 2018 tarihinde liderlik için mücadele edecek.

 

 

 

Netmarble Türkiye’nin, Wolfteam oyunu için ASUS sponsorluğunda düzenlediği ve Türkiye’nin en güçlü espor takımlarının mücadelesine sahne olan ASUS Wolfteam Ligi, Mavi Sezon’un son haftasında büyük bir derbi heyecanı yaşanacak. 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor takımları 22 Haziran 2018, Cuma günü saat 21.00’de karşı karşıya gelecek.

 

Mavi Sezon Lideri Kim Olacak?

22 Haziran saat 18.00’de Dark Passage ve Youth Crew takımlarının maçları ile başlayacak olan 7. hafta maçları, saat 21.00’de 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor arasında gerçekleşecek derbi mücadelesi ile devam edecek.

 

Mavi Sezon’un son haftasında 1907 Fenerbahçe 30 puanla liderliğini korumak için mücadele edecek. 3 puan gerisindeki Galatasaray Espor ise haftayı galibiyetler ile bitirirse Mavi Sezon’un lideri olacak.

 

ASUS Wolfteam Ligi’nin ilk sezonu Türkiye’nin en güçlü Wolfteam espor takımlarının kıyasıya mücadelesine sahne oldu. 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor, HWA Gaming, Galakticos, Team Turquality, Youth Crew, Dark Passage ve Ice Esports takımları ligde büyük kupayı havaya kaldırmak için yeteneklerini sergiledi.

 

Derbi YouTube’ta Canlı Yayınlanacak

ASUS Wolfteam Türkiye Ligi’nin final derbisini buradan adresinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Wolfteam Espor hakkında en güncel haberlere buradan adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Wolfteam’i ücretsiz indirip oynamak için buradan adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar