Deniz İntikamcıları Etkinliği 16.08.2017
seafight_deniz_intikamcilari_haber

Denizleri mesken tutan bir dizi kötüden ibaret ayak takımı, alçak yollara başvurarak açık denizleri ele geçirmek için bir araya geldi. Yine de umutsuzluğa kapılma - Bizzat Clara Murray ile Rex Harrington, yaklaşmakta olan düşman dalgasını durdurmak için son bir hamle yaptılar. 17 Ağustos - 29 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Deniz İntikamcıları etkinliğinde sen de denizlerin heyecanını yaşa!

 

Grup haritasına girip Ahtapot, Hildisvini ve Calypso mini oyunlarında yarışarak, sıralamalarda yukarı tırman ve olağanüstü ödüller kazan. Bakalım Rex Harrington, Clara Murray, Barnacle Ballard, Alexandros ve Loreena Barrett'in belirlediği zorlu görev dizilerini tamamlayacak kadar cesur musun? Bu soruya, Deniz İntikamcıları etkinliğinde yanıt bulacaksın!

 

Etkinlik boyunca ek hasar oluşturmak için Kabuk Kırıcı ve Havai Fişek cephanelerini hazırda tut! Karaborsaya uğra ve çetin mücadeleler sonucunda kazandığın Ruhlar karşılığında çeşit çeşit destek öğesi, cephane, gemi modeli, evcil hayvan ve daha fazlasını elde et!

Yorumlar