BTS WORLD OYUN MÜZİĞİ ALBÜMÜ'NÜN SINIRLI SÜRÜMÜ NETMARBLE'NİN YENİ İNTERNET MAĞAZASINDAN ALINABİLİR

26.7.2019
bts_world_ost

Seul, Kore (26 Temmuz 2019) - Netmarble bugün, Netmarble Store'nin internet platformunu duyurdu. Bu, Netmarble'nin Kore'deki karakter mağazasının internet üzerinden satış yapan bir hali olacak. Bu açılışı kutlamak için, yakın zamanda yayınlanan BTS WORLD oyununun müziklerinin olduğu, BTS WORLD Oyun Müziği Albümü'nün sınırlı sürümü için ön sipariş alınacak.

 

BTS WORLD Oyun Müziği Albümü'nün sınırlı sürümü; Oyun Müziği Albümü, menajer kimlik kartı, boyna asılabilir cüzdan, 8 hikaye kartı ve 8 magnet setini içeriyor. Ön sipariş satışı, bugün başlayıp sınırlı sürüm bitene kadar devam edecek. Ön sipariş planı, daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

 

Netmarble, internet mağazasında yeni hesap açanlara %10'luk bir indirim kuponu da verecek.

 

BTS WORLD ürünleri dışında, internet mağazasında Keke, Tori, Bob ve Leon dahil "Netmarble Friends" karakter ürünlerinin yanı sıra, Seven Knights, Everybody's Marble gibi Netmarble'nin popüler oyunlarından ürünler ve daha bir sürü şey var.

 

İnternet mağazası Korece, İngilizce, Japonca ve Çince dillerde olacak ve 128 ülkeye teslimat yapacak (bazı bölgelere teslimat olmayacak). Daha fazla bilgi için http://www.netmarblestore.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar