BTS WORLD ile yılbaşı ruhunu yakalayın

19.12.2019
bts world winter guncelleme netmarble

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu BTS ile işbirliği ile geliştirilen, Netmarble’ın mobil oyunu BTS WORLD, kış güncellemesi ile oyunculara yılbaşı ruhunu yaşatıyor. 17 Aralık’ta yayınlanacak güncelleme “İyi Tatiller” etkinlik sahnesini, yeni kart setini ve pek çok sürprizi içeriyor.

 

Netmarble bugün, oyunculara BTS’nin menajeri olma deneyimini yaşatan oyunu BTS WORLD için özel bir kış güncellemesi duyurdu. Yeni güncelleme “İyi Tatiller” adlı etkinlik sahnesi ve özel mevsim güncellemeleri ile birlikte geliyor.

 

BTS WORLD’de yeni yıl kutlaması

17 Aralık 2019 itibariyle gelecek güncelleme tatil temalı kartlar, çıkartmalar ve daha fazlasını içeriyor. Tatil güncellemelerinin tam listesi şu şekilde:

 

•           “İyi Tatiller” Etkinlik Sahnesi – 17 Aralık 2019 ile 3 Ocak 2020 arası yeni mevsimsel etkinlik sahnesi ve yedi yeni 5★ kart.

 

•           Tatil Kullanıcı Arayüzü ve Çıkartma Paketi – Tatil temalı özel bir arayüz ve kostüm sistemi için iki yeni çıkartma paketi eklenecek.

 

•           Tatil Giriş Etkinliği – 17 Aralık itibariyle yedi gün giriş etkinliği başlayacak.

 

•           Ek Süre Etkinliği – 31 Aralık itibariyle tatil ek süre etkinliği başlayacak.

 

BTS WORLD oyuna özel 10 bin yeni fotoğraf ve 100 video içeriyor. Oyuncular BTS ile menajerleri olarak sanal şekilde çeşitli birebir interaktif içeriklerle etkileşime giriyor.

 

Daha fazla bilgi için, lütfen resmi internet sitesini ziyaret edin [https://btsw.netmarble.com] ya da BTS WORLD’ü Twitter, YouTube ve Instagram'dan takip edin. BTS WORLD özel ürünlerini Netmarble İnternet Mağazası üzerinden bulabilirsiniz.


Yorumlar