ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 Karşılaşmaları Trabzon’da!

17.5.2018
dfsl

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam için, Türkiye’nin 8 farklı ilinde düzenlediği ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in Wolfcity Turnuvası 3’üncü ayağını 20 Mayıs 2018 tarihinde Trabzon’da gerçekleştirecek. Duman İnternet Cafe’de düzenlenecek olan turnuvaya Trabzon ve Karadeniz Bölgesi’ndeki diğer illerden yoğun katılım bekleniyor.

 

Turnuvalar 8 Şehirde Düzenleniyor

 

Türkiye’de 7 yıldan fazla bir süredir oyun severler tarafından büyük bir tutkuyla oynanan Wolfteam oyuncularının sayısı her geçen gün daha da artıyor. Bu ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa ve Antalya olmak üzere 8 şehirde ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında Wolfcity Turnuvalarını düzenliyor.

 

Türkiye’nin Kupası – ASUS Wolfteam Türkiye Kupası

 

Trabzon’da düzenlenecek turnuvada başarılı olacak oyuncu ve takımlar, İstanbul’da düzenlenecek ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerinde mücadele etme imkanı kazanacak.

 

Karadenizli Wolfteam Oyuncuları Yeteneklerini Trabzon’da Sergileyecek

 

Netmarble olarak amaçlarının Türkiye’de gençlere espor’u daha fazla sevdirmek ve turnuvalarda tecrübe kazanmalarını sağlamak olduğunu belirten Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “PC tarafında Wolfteam ülkemizde espor turnuvalarının önemli bir oyunu haline geldi. Yıl boyunca turnuva düzenlediğimiz her şehirde büyük bir heyecan yaşanıyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Karadeniz Bölgesi’nde de Wolfteam’in tutkulu ve sıkı oyuncuları var. Trabzon turnuvasında Karadenizli esporcuların tüm yeteneklerini çekişmeli bir mücadelede sergileyeceklerini düşünüyorum. Bütün takım ve oyunculara başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Wolfteam Turnuvası’nda yer almak veya Wolfteam Espor hakkında en güncel haberlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Siz de Trabzon turnuvasında takımınla mücadele etmek istiyorsanız, turnuvaya buradan kayıt olabilirsiniz.


Yorumlar