En Son Oyun Haberleri

Selam Wolfteamci!

2007 yılında piyasaya çıkan ve 2009 yılında Türkiye sunucusu açılan oyunumuz 10. yılını kutluyor. 

Tüm Oyun Haberleri

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon’un 3’üncü ayağı 20 Mayıs 2018 tarihinde Trabzon’da düzenlenecek. 

Devam »

1 milyondan fazla oyuncunun ön kayıt yaptırdığı, herkesin kral olmak için yarıştığı savaş Oyunu Iron Throne, şimdi tüm dünyada IOS ve Android cihazlarda.

Devam »

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel muhteşem ödülleri kaçırmaman için seni 19 Mayıs’ta Wolfteam’e bekliyoruz!

Devam »

Wolfteam’in yeni güncellemesinde Ramazan bereketi yaşanıyor. Ramazan’a özel Giriş Gece haritasının yanı sıra 2 yeni karakter, yeni Efsane Pro silahlar da oyunculara keyifli bir oyun deneyimi yaşatacak.

Devam »

Lineage 2: Revolution oyununa yeni sunucuların açılmasıyla birlikte 200 oyunculu Kale Kuşatması Modu, zindanlar, seviyeler, bölgeler ve Yeni Ekipman Seviyesi eklendi.

Devam »

Antalya’da 6 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen Wolfcity Turnuvası’nın 2’nci ayağında 16 takım İstanbul’da yapılacak finale hak kazanmak için mücadele etti. Büyük mücadelenin sonunda Stereos şampiyon olmayı başaran takım oldu.

Devam »

Anneler Günü’ne özel 1 Milyon GP'den Rin Özel Versiyon'a kadar birbirinden güzel hediyeler ve fırsatlar için 13 Mayıs Pazar günü herkesi Wolfteam’e bekliyoruz!

Devam »

Netmarble'ın yeni sürükleyici, sıra tabanlı RPG oyunu Knights Chronicle için bugün IOS ve Android platformunda ön kayıt açılıyor.

Devam »

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam’in ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında düzenlenen Wolfcity turnuvalarının 2’nci karşılaşması Antalya’da gerçekleşecek.

Devam »

Netmarble Corporation, dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun firması, bugün çok beğenilen oyunu MARVEL Future Fight'ın üçüncü yılını dünyanın her yerindeki 70 milyon oyuncusu ile birlikte kutluyor.

 
Devam »