En Son Oyun Haberleri

Selam Wolfteamci!

2007 yılında piyasaya çıkan ve 2009 yılında Türkiye sunucusu açılan oyunumuz 10. yılını kutluyor. 

Tüm Oyun Haberleri

17 Mart Cumartesi ve 18 Mart Pazar günleri, 14.00 - 16.00 saatleri arasında İstinyePark'ta Logitech'in düzenleyeceği etkinlikte eğlence seni bekliyor!

Devam »

Dünya çapında en hızlı büyüyen oyun şirketi olan Netmarble Games Corp., popüler MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution'a yeni zindanlar, ekipman ve etkinlikler ekledi. 

Devam »

En son moda haberleri ve tüyoları bu yazıda! Sen de son anda ne giyeceğim diye kararsız kalanlardan, moda trendlerine uygun giyinmek isteyenlerdensen seni buraya alalım. 

Devam »

Dünyada her şey güzel giderken bir virüs sonucunda insanların neredeyse tamamı bu bilinçsiz, insan yiyen yaratıklara dönüşür. Daha sonra hayatta kalmayı başaran azınlık bir grup yaşamlarına devam ederler.

Devam »

Tüm sorularını yanıtlayacak şekilde bilgisayar oyunu oynamanın beş faydasından bahsettik. İster inan, ister inanma, bilgisayar oyunu sana birçok yarar sağlayacak.

Devam »

Sen de bir Mstar tutkunuysan valizini hazırlamaya başla, çünkü Paris’e gidiyoruz!

Devam »

Dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp, mobil cihazlar için hazırladığı yeni balık tutma oyunu Fishing Strike oyuncuları için önkayıtları bugün başladığını duyurdu.

Devam »

35 milyon kayıtlı oyuncusu ve 1.806.876 Klanı ile Türkiye’nin lider MMO FPS oyunu olan Wolfteam oyunu, %100 Türkçe içerik ve Joygame kalitesi ile oyun severlerin favori oyunlarından bir tanesi.

Devam »

Ocak ayında her Cuma belirli internet kafelerde Wolfteam ücretsiz.

Devam »

Wolfteam çılgınlığını ücretsiz yaşamaya ne dersin? 

Devam »