Keşfet, Eğit, Usta Ol!

Pepe, Evcil Hayvan Sistemi'ni anlatıyor...

 

Ben Pepe, Evcil Hayvan Kasabası’nda eğitmenler için malzeme tedarik ettiğim bir dükkanım var. MStar Evcil Hayvan Sistemi ile ilgili sana bilgiler vereceğim.

 

MStar Dünyasında birbirinden farklı tür ve çeşitlerde hayvanlar yaşamakta. Ne yazık ki bu hayvanların çok azı insanlarla uyum içinde yaşayabilecek özelliklere sahip. Başarılı bir hayvan eğitmeninin amacı, bu türleri keşfederek insanlarla uyum içinde yaşayabilecek şekilde eğitmektir.  Eğitimciler ustalıklarını herkse kanıtlamak için eğittikleri hayvanları Evcil Hayvan Yarışı ve Evcil Hayvan Puzzle oyunlarında karşılaştırırlar. Hazırsan çantanı beline tak ve ilk evcil hayvan yumurtanı almak için dükkanımı ziyaret edebilirsin.

İlk yumurtanın başlangıç seviyesinde olmasına dikkat et. Başlangıç seviyesi bir evcil hayvan ile birlikte bir evcil hayvanı nasıl besleyeceğini, evcil hayvan yarışlarının nasıl yapıldığını ve evcil hayvan birleştirme/takası gibi konuları öğrenebilirsin.

 

Bu uzun bir yolculuk olacak. Kafan karışırsa ‘Evcil Hayvan Koleksiyonu’ bölümünü ziyaret edebilirsin. Burada usta bir eğitmen olman için yerine getirmen gereken görevleri görebilirsin. Görevleri tamamladıkça Şeker, Evcil Hayvan Maması ve yeni Yumurtalar kazanacaksın. Ayrıca keşfettiğin tüm evcil hayvanların olduğu albüm de burada! 

 

Bu Cicistar ve evcil hayvanı Hitman Shorty. Birlikte eğleniyor gibi görünüyorlar! 

 

Her evcil hayvan Hız, Saldırganlık, Zeka ve Şans gibi yeteneklere sahiptir. Evcil hayvanınızı besledikçe, onunla oyunlar oynadıkça ve yarıştıkça bu yeteneklerde artacaktır. Eğitmen olarak temel amacın en hızlı şekilde evcil hayvanının yeteneklerini maksimuma çıkartmak olmalı.  

 

Evcil hayvanın 25. Seviye ulaştığında maksimum kapasiteye ulaşacaktır. Bu durumda daha yüksek seviye bir evcil hayvan keşfetmek için birleştirme yapabilirsin. Birleştirme işlemi için aynı yıldız seviyesinde iki tane 25. Seviyeye erişmiş evcil hayvan gerekir. Cicistar’ın Hitman Shorty’si de bu şekilde keşfedilmiş bir evcil hayvan. Birleştirme işleminde her zaman daha yüksek yıldız seviyesinde evcil hayvanlar elde edilir, bu da ustalığa bir adım daha yaklaşman demektir.

 

Gelelim işin en eğlenceli kısmına: Evcil hayvanınla birlikte yarışlara girip ne kadar usta bir eğitimci olduğunu kanıtlama vakti! İki farklı kategori var: Evcil hayvanınla birlikte 3 farklı rakibine karşı çevikliğini kanıtlamanı gerektiren koşu türü Evcil Hayvan Yarışı ve evcil hayvanının zekasını tek bir rakibe karşı kanıtlamanı gerektiren Evcil Hayvan Puzzle. Hayvanın ve sen her iki yarışta da birlikte hareket edebilmelisiniz. Örneğin koşu sırasında ne kadar hızlı koşacağı ona, yönleri tayin etmekse sana kalmış. Birlikte ne kadar uyumlu bir takım olursanız o kadar çok yarış kazanacağınıza eminim!

Bunlar da Cicistar’ın diğer evcil hayvanları, kendisi gerçekten başarılı bir eğitmen!

 

Ne dersin, Cicistar’a kafa tutabilecek kadar güçlü müsün? O zaman seni MStar’a bekleriz. Bir de izlemek istersen videomuz var!